See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup specjalistycznego wozu strażackiego dla OSP Borawe
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup FABRYCZNIE NOWEGO ŚREDNIEGO SAMOCHODU RATOWNICZO – GAŚNICZEGO Z NAPĘDEM 4X4. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania techniczne określone zostały w załączniku nr 2 do SWZ. 3. Pozostałe wymagania Zamawiającego odnośnie sprzętu: 1) gwarancja musi obejmować wszystkie podzespoły mechaniczne i blacharskie oraz elektronikę w kabinie i klimatyzację, 2) okres gwarancji minimum 24 miesięcy, liczone od daty protokolarnego przekazania przedmiotu zamówienia. W formularzu ofertowym należy wpisać proponowaną długość gwarancji (ilość miesięcy). Okres gwarancji stanowi jedno z kryteriów oceny ofert. 3) w okresie gwarancyjnym wszelkie koszty związane z naprawą podlegającą gwarancji oraz dojazdem serwisanta ponosi Wykonawca, 4) koszt przeprowadzonych serwisów gwarancyjnych, jeżeli są wymagane, ponosi Wykonawca, 5) podjęcie naprawy gwarancyjnej maksymalnie do 7 dni roboczych od chwili zgłoszenia w miejscu postoju, a długotrwałe techniczne naprawy winny być dokonane w terminie i miejscu uzgodnionym pisemnie przez obie strony umowy, 6) Wykonawca przeprowadzi szkolenia co najmniej jednego pracownika Zamawiającego, zakresie niezbędnym do samodzielnej eksploatacji i obsługi, Wykonawca razem z dostawą przedmiotu zamówienia dostarczy Zamawiającemu wszystkie instrukcje obsługi oraz wszelkie inne wymagane dokumenty niezbędne do rejestracji pojazdu w tym homologację lub krajowe indywidualne dopuszczenie pojazdu. UWAGA: Określone powyżej standardy są wymaganiami minimalnymi. Dopuszcza się sprzęt o parametrach wyższych; Zamawiający zastrzega sobie prawo do sprawdzenia faktycznego stanu technicznego pojazdu ze stanem opisanym w ofercie przez Wykonawcę.
Interne Kennung: FPZ.271.1.15.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ,, Zakup specjalistycznego wozu strażackiego dla OSP Borawe”