2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering mini-containers inclusief identificatiechips
Beschreibung: De gemeente Oldambt wil de levering van de mini-containers middels een raamovereenkomst in de markt zetten. Het gaat enkel om de nalevering van containers. Bewoners komen in aanmerking voor een nieuwe container in geval deze beschadigd of gestolen is. De opdracht bestaat uit het leveren van mini-containers van 240L en de bijbehorende chips voor de communicatie met het afval inzamelvoertuig. Het beleid van de gemeente richting burgers is 240L containers tenzij het echt niet anders kan. Het doel van de aanbesteding is te komen tot een raamovereenkomst met één partij voor de levering van mini-containers inclusief identificatiechips. 1,00
Interne Kennung: 54235-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34928480 Abfallcontainer und -körbe
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De gemeente Oldambt wil de levering van de mini-containers middels een raamovereenkomst in de markt zetten. Het gaat enkel om de nalevering van containers. Bewoners komen in aanmerking voor een nieuwe container in geval deze beschadigd of gestolen is. De opdracht bestaat uit het leveren van mini-containers van 240L en de bijbehorende chips voor de communicatie met het afval inzamelvoertuig. Het beleid van de gemeente richting burgers is 240L containers tenzij het echt niet anders kan.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Nvt