See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi geodezyjne w zakresie sporządzenia dokumentacji geodezyjno-kartograficznej dla nieruchomości Zasobu WRSP będących we władaniu KOWR OT we Wrocławiu” postępowanie znak WRO.WO.260.17.2025
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi geodezyjne w zakresie sporządzenia dokumentacji geodezyjno-kartograficznej na nieruchomościach Zasobu WRSP będących we władaniu KOWR OT we Wrocławiu, polegające m.in. na: podziale nieruchomości, ustaleniu linii brzegu wody płynącej i wznowieniu/ustaleniu znaków granicznych. Zamówienie podzielono na 74 odrębne przedmioty zamówienia. Szczegółowy opis usług do wykonania zgodnie z założeniami technicznymi przedstawiono w załączniku nr 10 do SWZ „Wykaz nieruchomości do podziału’’ oraz dokumentacji stanowiącej załącznik nr 11 do SWZ. Pozostałe warunki realizacji zamówienia zawarte są w projektowanych postanowieniach umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy stanowiących załączniki nr 9a i 9b do SWZ. Z Wymagane dokumenty do dostarczenia przez Wykonawcę w ramach realizacji zamówienia - niezbędne do odbioru usług: 1) projekt podziału nieruchomości rolnej poświadczony przez Starostę za zgodność z doku-mentem przyjętym do państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego - dla po-działu w trybie rolnym; 2) 6 egzemplarzy mapy z projektem podziału nieruchomości wraz z wykazem zmian grunto-wych oraz kopią protokołu przyjęcia granic nieruchomości podlegającej podziałowi – po-świadczony przez Starostę za zgodność z dokumentem przyjętym do państwowego zaso-bu geodezyjnego i kartograficznego – dla podziału w trybie decyzyjnym; 3) projekt rozgraniczenia gruntów pokrytych wodą płynącą od gruntów przyległych, poświad-czony przez Starostę za zgodność z dokumentem przyjętym do państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego - dla ustalenia linii brzegu; 4) kopię wykazu zmian danych ewidencyjnych dla zmiany powierzchni, rodzaju i powierzchni użytków wydanego przez właściwy ośrodek dokumentacji geodezyjnej poświadczonego przez Starostę za zgodność z dokumentami przyjętymi do państwowego zasobu geode-zyjnego i kartograficznego lub zawiadomienia o zmianach w danych ewidencyjnych – w przypadku aktualizacji tych danych; 5) kopię protokołu wznowienia lub wyznaczenia znaków granicznych / ustalenia przebiegu granic - wydanego przez właściwy ośrodek dokumentacji geodezyjnej poświadczonego przez Starostę za zgodność z dokumentami przyjętymi do państwowego zasobu geode-zyjnego i kartograficznego – w przypadku przeprowadzenia tych czynności; 6) potwierdzenie złożenia wniosku o wprowadzenie zmian danych ewidencji gruntów i budyn-ków – dla podziału w trybie rolnym. Przedmioty zamówienia nie mogą być dzielone przez Wykonawców, oferty nie zawierające pełnego zakresu przedmiotu zamówienia określonego w zadaniu częściowym zostaną odrzucone. Maksymalny termin realizacji zamówienia wynosi: • dla przedmiotu 40 – 220 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy • dla przedmiotu 3, 19, 53-54, 56-57 – 140 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy • dla przedmiotu 4, 9, 13-14, 29, 39, 41-42, 48, 50-52 – 130 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy (dotyczy również każdego zlecenia składającego się na przedmiot) • dla przedmiotu 6-8, 10-12, 21-23, 25-28, 30-38, 43-47, 49 – 120 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy (dotyczy również każdego zlecenia składającego się na przedmiot) • dla przedmiotu 1-2, 5, 15-17, 20, 55, 58-74 – 110 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy (dotyczy również każdego zlecenia składającego się na przedmiot) • dla przedmiotu 18: 140 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy dla 3 zlecenia 130 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy dla 1 i 2 zlecenia • dla przedmiotu 24: 140 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy dla 1 i 3 zlecenia 110 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy dla 2 zlecenia Termin wykonania zamówienia stanowi jedno z kryteriów wyboru oferty, w którym Wykonawca może uzyskać maksymalnie 20 pkt za skrócenie terminu maksymalnego Do terminów wykonania zamówienia nie wlicza się terminów od złożenia kompletnego wniosku do organu w celu wydania postanowienia/decyzji do dnia, w którym postanowienie/decyzja staną się ostateczne. Wykonawca będzie zobowiązany do udowodnienia Zamawiającemu terminu złożenia do właściwego organu kompletnego wniosku o wydanie postanowienia, decyzji. Brak dowodów będzie działał na niekorzyść Wykonawcy w sprawie ustalenia okresu zawieszenia biegu terminu wykonania zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 409218-2025
Interne Kennung: WRO.WO.260.12.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71332000 Dienstleistungen im Bereich Geotechnik
5. Los
Los: LOT-0046
Titel: Przedmiot 46 podział zgodnie z MPZP (wydzielenie dróg, funkcji MPZP)
Beschreibung: Szczegółowy opis usług do wykonania zgodnie z założeniami technicznymi przedstawiono w załączniku nr 10 do SWZ „Wykaz nieruchomości do podziału’’ oraz dokumentacji stanowiącej załącznik nr 11 do SWZ. Pozostałe warunki realizacji zamówienia zawarte są w projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących załączniki nr 9a i 9b do SWZ. Założenia techniczne - Podział nieruchomości wykonywany na podstawie ustawy z dnia 21 sierpnia 1997r. o gospodarce nieruchomościami a) podział nieruchomości zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego lub decyzją o warunkach zabudowy, decyzją o lokalizacji inwestycji celu publicznego lub przepisów szczególnych w tym zakresie: 1) badanie stanu prawnego nieruchomości, w tym w szczególności zapisów miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego gminy. 2) sporządzenie wstępnego projektu podziału nieruchomości i przekazanie go Zamawiające-mu do akceptacji wraz z mapą ewidencyjną, wypisem z rejestru gruntów oraz odpisem z księgi wieczystej. Po zaakceptowaniu wstępnego projektu podziału Zamawiający wystąpi do wójta, burmistrza lub prezydenta miasta z wnioskiem o podział nieruchomości. 3) w przypadku negatywnej opinii o zgodności wstępnego projektu z ustaleniami miejsco-wego planu zagospodarowania przestrzennego gminy ponowne sporządzenie zaakcepto-wanego wstępnego projektu podziału w celu uzyskania pozytywnej opinii gminy. 4) przyjęcie granic nieruchomości objętej podziałem. 5) sporządzenie zgłoszenia zmian danych ewidencji gruntów i przedstawienie go Zamawiają-cemu do podpisu, jeśli zachodzi taka konieczność. 6) aktualizacja ewidencji gruntów i budynków oraz mapy zasadniczej w zakresie wymaganym przez rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie sposobu i trybu dokonywania podziałów nieruchomości jeśli jest prowadzona dla nieruchomości podlegającej podziałowi. 7) sporządzenie protokołu z czynności przejęcia granic. 8) wykonanie mapy z projektem podziału nieruchomości. 9) sporządzenie operatu technicznego z podziału (I etap) i złożenie go do kontroli w ośrodku. 10) przekazanie do gminy lub miasta projektów podziałów oraz kopii protokołu przyjęcia granic nieruchomości z klauzulą przyjęcia do zasobu lub przekazanie w/w dokumentów celem przesłania ich z pismem przewodnim do gminy lub miasta. 11) przekazanie Zamawiającemu dokumentów wymienionych w wykazie usług geodezyjnych i innych dokumentów wymaganych umową. b) podział nieruchomości niezależnie od ustaleń miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego: 1) badanie stanu prawnego nieruchomości, w tym w szczególności zapisów miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego gminy. 2) wykonanie projektu podziału nieruchomości i przedstawienie go Zamawiającemu do ak-ceptacji. 3) przyjęcie granic nieruchomości objętej podziałem. 4) sporządzenie zgłoszenia zmian danych ewidencji gruntów i przedstawienie go Zamawiają-cemu do podpisu jeśli zachodzi taka konieczność. 5) aktualizacja ewidencji gruntów i budynków oraz mapy zasadniczej w zakresie wymaganym przez rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie sposobu i trybu dokonywania podziałów nieruchomości jeśli jest prowadzona dla nieruchomości podlegającej podziałowi. 6) sporządzenie protokołu z czynności przejęcia granic. 7) wykonanie mapy z projektem podziału nieruchomości. 8) sporządzenie operatu technicznego z podziału (I etap) i złożenie go do kontroli w ośrodku. 9) przekazanie Zamawiającemu projektów podziałów oraz kopii protokołu przyjęcia granic nieruchomości z klauzulą przyjęcia do zasobu, wraz z mapą ewidencyjną, wypisem z reje-stru gruntów oraz odpisem z księgi wieczystej. Zamawiający wystąpi do wójta, burmistrza lub prezydenta miasta z wnioskiem o podział nieruchomości. 10) W przypadku negatywnej decyzji zatwierdzającej projekt podziału nieruchomości, ponow-ne sporządzenie projektu podziału nieruchomości zaakceptowanego przez Zamawiającego oraz innej dokumentacji niezbędnej do wydania pozytywnej decyzji. 11) przekazanie Zamawiającemu dokumentów wymienionych w wykazie usług geodezyjnych i innych dokumentów wymaganych umową.
Interne Kennung: Przedmiot 46
Los: LOT-0047
Titel: Przedmiot 47 podział w celu wydzieleni stacji transformatorowej
Beschreibung: Szczegółowy opis usług do wykonania zgodnie z założeniami technicznymi przedstawiono w załączniku nr 10 do SWZ „Wykaz nieruchomości do podziału’’ oraz dokumentacji stanowiącej załącznik nr 11 do SWZ. Pozostałe warunki realizacji zamówienia zawarte są w projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących załączniki nr 9a i 9b do SWZ. Założenia techniczne - Podział nieruchomości wykonywany na podstawie ustawy z dnia 21 sierpnia 1997r. o gospodarce nieruchomościami a) podział nieruchomości zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego lub decyzją o warunkach zabudowy, decyzją o lokalizacji inwestycji celu publicznego lub przepisów szczególnych w tym zakresie: 1) badanie stanu prawnego nieruchomości, w tym w szczególności zapisów miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego gminy. 2) sporządzenie wstępnego projektu podziału nieruchomości i przekazanie go Zamawiające-mu do akceptacji wraz z mapą ewidencyjną, wypisem z rejestru gruntów oraz odpisem z księgi wieczystej. Po zaakceptowaniu wstępnego projektu podziału Zamawiający wystąpi do wójta, burmistrza lub prezydenta miasta z wnioskiem o podział nieruchomości. 3) w przypadku negatywnej opinii o zgodności wstępnego projektu z ustaleniami miejsco-wego planu zagospodarowania przestrzennego gminy ponowne sporządzenie zaakcepto-wanego wstępnego projektu podziału w celu uzyskania pozytywnej opinii gminy. 4) przyjęcie granic nieruchomości objętej podziałem. 5) sporządzenie zgłoszenia zmian danych ewidencji gruntów i przedstawienie go Zamawiają-cemu do podpisu, jeśli zachodzi taka konieczność. 6) aktualizacja ewidencji gruntów i budynków oraz mapy zasadniczej w zakresie wymaganym przez rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie sposobu i trybu dokonywania podziałów nieruchomości jeśli jest prowadzona dla nieruchomości podlegającej podziałowi. 7) sporządzenie protokołu z czynności przejęcia granic. 8) wykonanie mapy z projektem podziału nieruchomości. 9) sporządzenie operatu technicznego z podziału (I etap) i złożenie go do kontroli w ośrodku. 10) przekazanie do gminy lub miasta projektów podziałów oraz kopii protokołu przyjęcia granic nieruchomości z klauzulą przyjęcia do zasobu lub przekazanie w/w dokumentów celem przesłania ich z pismem przewodnim do gminy lub miasta. 11) przekazanie Zamawiającemu dokumentów wymienionych w wykazie usług geodezyjnych i innych dokumentów wymaganych umową. b) podział nieruchomości niezależnie od ustaleń miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego: 1) badanie stanu prawnego nieruchomości, w tym w szczególności zapisów miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego gminy. 2) wykonanie projektu podziału nieruchomości i przedstawienie go Zamawiającemu do ak-ceptacji. 3) przyjęcie granic nieruchomości objętej podziałem. 4) sporządzenie zgłoszenia zmian danych ewidencji gruntów i przedstawienie go Zamawiają-cemu do podpisu jeśli zachodzi taka konieczność. 5) aktualizacja ewidencji gruntów i budynków oraz mapy zasadniczej w zakresie wymaganym przez rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie sposobu i trybu dokonywania podziałów nieruchomości jeśli jest prowadzona dla nieruchomości podlegającej podziałowi. 6) sporządzenie protokołu z czynności przejęcia granic. 7) wykonanie mapy z projektem podziału nieruchomości. 8) sporządzenie operatu technicznego z podziału (I etap) i złożenie go do kontroli w ośrodku. 9) przekazanie Zamawiającemu projektów podziałów oraz kopii protokołu przyjęcia granic nieruchomości z klauzulą przyjęcia do zasobu, wraz z mapą ewidencyjną, wypisem z reje-stru gruntów oraz odpisem z księgi wieczystej. Zamawiający wystąpi do wójta, burmistrza lub prezydenta miasta z wnioskiem o podział nieruchomości. 10) W przypadku negatywnej decyzji zatwierdzającej projekt podziału nieruchomości, ponow-ne sporządzenie projektu podziału nieruchomości zaakceptowanego przez Zamawiającego oraz innej dokumentacji niezbędnej do wydania pozytywnej decyzji. 11) przekazanie Zamawiającemu dokumentów wymienionych w wykazie usług geodezyjnych i innych dokumentów wymaganych umową. Podział geodezyjny nieruchomości rolnych („w trybie rolnym”) 1) badanie stanu prawnego nieruchomości, w tym badanie zapisów miejscowego planu zago-spodarowania przestrzennego, a w przypadku jego braku zapisów studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego lub decyzji o warunkach zabudowy. 2) wykonanie projektu podziału nieruchomości i przedstawienie go Zamawiającemu do akcep-tacji. 3) wznowienie punktów granicznych lub ustalenie granic nieruchomości objętej podziałem. 4) sporządzenie protokołu z czynności wznowienia lub ustalenia granic oraz utrwalenia punktów granicznych. 5) sporządzenie zgłoszenia zmian danych ewidencji gruntów i przedstawienie go Zamawiają-cemu do podpisu. 6) aktualizacja ewidencji gruntów i budynków oraz mapy zasadniczej o niezbędne do podziału elementy zagospodarowania terenu w zakresie nieruchomości podlegającej podziałowi jeśli mapa zasadnicza jest prowadzona. 7) sporządzenie operatu technicznego z podziału i złożenie go do kontroli w ośrodku doku-mentacji geodezyjnej i kartograficznej. 8) przekazanie Zamawiającemu dokumentów wymienionych w wykazie usług geodezyjnych i innych dokumentów wymaganych umową.
Interne Kennung: Przedmiot 47
Los: LOT-0048
Titel: Przedmiot 48 ustalenie linii brzegu cieku wodnego w uzgodnienie z Wodami Polskimi (wpis do rejestru zabytków)
Beschreibung: Szczegółowy opis usług do wykonania zgodnie z założeniami technicznymi przedstawiono w załączniku nr 10 do SWZ „Wykaz nieruchomości do podziału’’ oraz dokumentacji stanowiącej załącznik nr 11 do SWZ. Pozostałe warunki realizacji zamówienia zawarte są w projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących załączniki nr 9a i 9b do SWZ. Założenia techniczne - Podział geodezyjny wykonywany na podstawie ustawy z dnia 20 lipca 2017 r. Prawo wodne – ustalenie linii brzegu 1) badanie stanu prawnego nieruchomości. 2) wznowienie punktów granicznych lub ustalenie granic nieruchomości objętej podziałem. 3) sporządzenie zgłoszenia zmian danych ewidencji gruntów i przedstawienie go Zamawiają-cemu do podpisu, jeśli zachodzi taka konieczność. 4) aktualizacja ewidencji gruntów i budynków (w tym zmiana sposobu użytkowania na Wp) oraz aktualizacja mapy zasadniczej o niezbędne do podziału elementy zagospodarowania terenu lub w razie potrzeby jej założenie w zakresie nieruchomości podlegającej podziało-wi. 5) sporządzenie protokołu z czynności ustalenia granic lub/i wznowienia punktów granicznych 6) wykonanie projektu rozgraniczenia gruntów pokrytych wodami od gruntów przyległych zgodnie ustawą prawo wodne. 7) projekt rozgraniczenia gruntów pokrytych wodami od gruntów przyległych należy uzgodnić z właściwym zarządcą wody tj. z Państwowym Gospodarstwem Wodnym „Wody Polskie” we Wrocławiu. 8) sporządzenie operatu technicznego. 9) przekazanie Zamawiającemu projektu rozgraniczenia gruntów pokrytych wodami od grun-tów przyległych do akceptacji. Zamawiający wystąpi do właściwego organu z wnioskiem o ustalenie linii brzegu. 10) przekazanie dokumentów geodezyjnych do ośrodka dokumentacji geodezyjnej i kartogra-ficznej (przed lub po wydaniu decyzji o ustaleniu linii brzegu w zależności od przyjętej pro-cedury przez właściwy organ). 11) przekazanie Zamawiającemu dokumentów wymienionych w wykazie usług geodezyjnych i innych dokumentów wymaganych umową. Wymagane dokumenty do dostarczenia przez Wykonawcę w ramach realizacji zamówienia - niezbędne do odbioru usług: 1) 6 egzemplarzy mapy z projektem podziału nieruchomości wraz z wykazem zmian grunto-wych oraz kopią protokołu przyjęcia granic nieruchomości podlegającej podziałowi – po-świadczony przez Starostę za zgodność z dokumentem przyjętym do państwowego zaso-bu geodezyjnego i kartograficznego – dla podziału w trybie decyzyjnym; 2) projekt rozgraniczenia gruntów pokrytych wodą płynącą od gruntów przyległych, poświad-czony przez Starostę za zgodność z dokumentem przyjętym do państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego - dla ustalenia linii brzegu; 3) kopię wykazu zmian danych ewidencyjnych dla zmiany powierzchni, rodzaju i powierzchni użytków wydanego przez właściwy ośrodek dokumentacji geodezyjnej poświadczonego przez Starostę za zgodność z dokumentami przyjętymi do państwowego zasobu geode-zyjnego i kartograficznego lub zawiadomienia o zmianach w danych ewidencyjnych – w przypadku aktualizacji tych danych; 4) kopię protokołu wznowienia lub wyznaczenia znaków granicznych / ustalenia przebiegu granic - wydanego przez właściwy ośrodek dokumentacji geodezyjnej poświadczonego przez Starostę za zgodność z dokumentami przyjętymi do państwowego zasobu geode-zyjnego i kartograficznego – w przypadku przeprowadzenia tych czynności;
Interne Kennung: Przedmiot 48
Los: LOT-0049
Titel: Przedmiot 49 podział na działki o średniej pow. ok. 16 ha, (max pow. 27,24 ha), z uwzględnieniem naturalnych granic, przeszkód i dojazdu, - projekt do uzgodnienia
Beschreibung: Szczegółowy opis usług do wykonania zgodnie z założeniami technicznymi przedstawiono w załączniku nr 10 do SWZ „Wykaz nieruchomości do podziału’’ oraz dokumentacji stanowiącej załącznik nr 11 do SWZ. Pozostałe warunki realizacji zamówienia zawarte są w projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących załączniki nr 9a i 9b do SWZ. Założenia techniczne - Podział nieruchomości wykonywany na podstawie ustawy z dnia 21 sierpnia 1997r. o gospodarce nieruchomościami a) podział nieruchomości zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego lub decyzją o warunkach zabudowy, decyzją o lokalizacji inwestycji celu publicznego lub przepisów szczególnych w tym zakresie: 1) badanie stanu prawnego nieruchomości, w tym w szczególności zapisów miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego gminy. 2) sporządzenie wstępnego projektu podziału nieruchomości i przekazanie go Zamawiające-mu do akceptacji wraz z mapą ewidencyjną, wypisem z rejestru gruntów oraz odpisem z księgi wieczystej. Po zaakceptowaniu wstępnego projektu podziału Zamawiający wystąpi do wójta, burmistrza lub prezydenta miasta z wnioskiem o podział nieruchomości. 3) w przypadku negatywnej opinii o zgodności wstępnego projektu z ustaleniami miejsco-wego planu zagospodarowania przestrzennego gminy ponowne sporządzenie zaakcepto-wanego wstępnego projektu podziału w celu uzyskania pozytywnej opinii gminy. 4) przyjęcie granic nieruchomości objętej podziałem. 5) sporządzenie zgłoszenia zmian danych ewidencji gruntów i przedstawienie go Zamawiają-cemu do podpisu, jeśli zachodzi taka konieczność. 6) aktualizacja ewidencji gruntów i budynków oraz mapy zasadniczej w zakresie wymaganym przez rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie sposobu i trybu dokonywania podziałów nieruchomości jeśli jest prowadzona dla nieruchomości podlegającej podziałowi. 7) sporządzenie protokołu z czynności przejęcia granic. 8) wykonanie mapy z projektem podziału nieruchomości. 9) sporządzenie operatu technicznego z podziału (I etap) i złożenie go do kontroli w ośrodku. 10) przekazanie do gminy lub miasta projektów podziałów oraz kopii protokołu przyjęcia granic nieruchomości z klauzulą przyjęcia do zasobu lub przekazanie w/w dokumentów celem przesłania ich z pismem przewodnim do gminy lub miasta. 11) przekazanie Zamawiającemu dokumentów wymienionych w wykazie usług geodezyjnych i innych dokumentów wymaganych umową. b) podział nieruchomości niezależnie od ustaleń miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego: 1) badanie stanu prawnego nieruchomości, w tym w szczególności zapisów miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego gminy. 2) wykonanie projektu podziału nieruchomości i przedstawienie go Zamawiającemu do ak-ceptacji. 3) przyjęcie granic nieruchomości objętej podziałem. 4) sporządzenie zgłoszenia zmian danych ewidencji gruntów i przedstawienie go Zamawiają-cemu do podpisu jeśli zachodzi taka konieczność. 5) aktualizacja ewidencji gruntów i budynków oraz mapy zasadniczej w zakresie wymaganym przez rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie sposobu i trybu dokonywania podziałów nieruchomości jeśli jest prowadzona dla nieruchomości podlegającej podziałowi. 6) sporządzenie protokołu z czynności przejęcia granic. 7) wykonanie mapy z projektem podziału nieruchomości. 8) sporządzenie operatu technicznego z podziału (I etap) i złożenie go do kontroli w ośrodku. 9) przekazanie Zamawiającemu projektów podziałów oraz kopii protokołu przyjęcia granic nieruchomości z klauzulą przyjęcia do zasobu, wraz z mapą ewidencyjną, wypisem z reje-stru gruntów oraz odpisem z księgi wieczystej. Zamawiający wystąpi do wójta, burmistrza lub prezydenta miasta z wnioskiem o podział nieruchomości. 10) W przypadku negatywnej decyzji zatwierdzającej projekt podziału nieruchomości, ponow-ne sporządzenie projektu podziału nieruchomości zaakceptowanego przez Zamawiającego oraz innej dokumentacji niezbędnej do wydania pozytywnej decyzji. 11) przekazanie Zamawiającemu dokumentów wymienionych w wykazie usług geodezyjnych i innych dokumentów wymaganych umową. Podział geodezyjny nieruchomości rolnych („w trybie rolnym”) 1) badanie stanu prawnego nieruchomości, w tym badanie zapisów mpzp, a w przypadku jego braku zapisów studium lub decyzji o warunkach zabudowy. 2) wykonanie projektu podziału nieruchomości i przedstawienie go akcep-tacji. 3) wznowienie punktów granicznych lub ustalenie granic nieruchomości objętej podziałem. 4) sporządzenie protokołu z czynności wznowienia lub ustalenia granic oraz utrwalenia punktów granicznych. 5) sporządzenie zgłoszenia zmian danych ewidencji gruntów 6) aktualizacja ewidencji gruntów i budynków oraz mapy zasadniczej o niezbędne do podziału elementy zagospodarowania terenu Podział geodezyjny nieruchomości rolnych („w trybie rolnym”) 1) badanie stanu prawnego nieruchomości, w tym badanie zapisów miejscowego planu zago-spodarowania przestrzennego, a w przypadku jego braku zapisów studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego lub decyzji o warunkach zabudowy. 2) wykonanie projektu podziału nieruchomości i przedstawienie go Zamawiającemu do akcep-tacji. 3) wznowienie punktów granicznych lub ustalenie granic nieruchomości objętej podziałem. 4) sporządzenie protokołu z czynności wznowienia lub ustalenia granic oraz utrwalenia punktów granicznych. 5) sporządzenie zgłoszenia zmian danych ewidencji gruntów i przedstawienie go Zamawiają-cemu do podpisu. 6) aktualizacja ewidencji gruntów i budynków oraz mapy zasadniczej o niezbędne do podziału elementy zagospodarowania terenu w zakresie nieruchomości podlegającej podziałowi jeśli mapa zasadnicza jest prowadzona. 7) sporządzenie operatu technicznego z podziału i złożenie go w ośrodku dokumentacji geodezyjnej i kartograficznej
Interne Kennung: Przedmiot 49
Los: LOT-0050
Titel: Przedmiot 50 podział na działki o średniej pow. ok. 18 ha, (max pow. 27,24 ha), z uwzględnieniem naturalnych granic, przeszkód i dojazdu, - projekt do uzgodnienia
Interne Kennung: Przedmiot 50
Los: LOT-0051
Titel: Przedmiot 51 wydzielenie gruntu pokrytego wodami, ustalenie linii brzegu cieku E w uzgodnieniu z Wodami Polskimi
Interne Kennung: Przedmiot 51
Los: LOT-0052
Titel: Przedmiot 52 podział zgodnie z mpzp , wydzielenie części działki pod wałem przeciwpowodziowym rzeki Barycz z uwzględnieniem dojazdu oraz wykonanie inwentaryzacji geodezyjnej istniejących urządzeń
Interne Kennung: Przedmiot 52
Los: LOT-0053
Titel: Przedmiot 53 Podział i wydzielenie funkcji MPZP oraz uwzględnienie umownego podziału z załącznika
Interne Kennung: Przedmiot 53
Los: LOT-0054
Titel: Przedmiot 54 Podział i wydzielenie funkcji MPZP oraz uwzględnienie umownego podziału z załącznika
Interne Kennung: Przedmiot 54
Los: LOT-0055
Titel: Przedmiot 55 podział zgodnie z załączonym projektem i współrzędnymi punktów
Interne Kennung: Przedmiot 55
Los: LOT-0056
Titel: Przedmiot 56 Podział i wydzielenie funkcji MPZP oraz uwzględnienie umownego podziału z załącznika
Interne Kennung: Przedmiot 56
Los: LOT-0057
Titel: Przedmiot 57 Podział i wydzielenie funkcji MPZP oraz uwzględnienie umownego podziału z załącznika
Interne Kennung: Przedmiot 57
Los: LOT-0058
Titel: Przedmiot 58 ustalenie linii brzegu cieku Skora w trybie art. 220 ustawy Prawo wodne (pismo PGW Wody Polskie)
Interne Kennung: Przedmiot 58
Los: LOT-0059
Titel: Przedmiot 59 podział na 2 działki zgodnie z załącznikiem graficznym w celu wydzielenia terenu oznaczonego w mpzp stmbolem 1P/U
Interne Kennung: Przedmiot 59
Los: LOT-0060
Titel: Przedmiot 60 połączenie i podział na 2 działki (w trybie rolnym) zgodnie z załącznikiem graficznym
Beschreibung: Szczegółowy opis usług do wykonania zgodnie z założeniami technicznymi przedstawiono w załączniku nr 10 do SWZ „Wykaz nieruchomości do podziału’’ oraz dokumentacji stanowiącej załącznik nr 11 do SWZ. Pozostałe warunki realizacji zamówienia zawarte są w projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących załączniki nr 9a i 9b do SWZ. Założenia techniczne - Podział geodezyjny nieruchomości rolnych („w trybie rolnym”) 1) badanie stanu prawnego nieruchomości, w tym badanie zapisów mpzp, a w przypadku jego braku zapisów studium lub decyzji o warunkach zabudowy. 2) wykonanie projektu podziału nieruchomości i przedstawienie go akcep-tacji. 3) wznowienie punktów granicznych lub ustalenie granic nieruchomości objętej podziałem. 4) sporządzenie protokołu z czynności wznowienia lub ustalenia granic oraz utrwalenia punktów granicznych. 5) sporządzenie zgłoszenia zmian danych ewidencji gruntów 6) aktualizacja ewidencji gruntów i budynków oraz mapy zasadniczej o niezbędne do podziału elementy zagospodarowania terenu Podział geodezyjny nieruchomości rolnych („w trybie rolnym”) 1) badanie stanu prawnego nieruchomości, w tym badanie zapisów miejscowego planu zago-spodarowania przestrzennego, a w przypadku jego braku zapisów studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego lub decyzji o warunkach zabudowy. 2) wykonanie projektu podziału nieruchomości i przedstawienie go Zamawiającemu do akcep-tacji. 3) wznowienie punktów granicznych lub ustalenie granic nieruchomości objętej podziałem. 4) sporządzenie protokołu z czynności wznowienia lub ustalenia granic oraz utrwalenia punktów granicznych. 5) sporządzenie zgłoszenia zmian danych ewidencji gruntów i przedstawienie go Zamawiają-cemu do podpisu. 6) aktualizacja ewidencji gruntów i budynków oraz mapy zasadniczej o niezbędne do podziału elementy zagospodarowania terenu w zakresie nieruchomości podlegającej podziałowi jeśli mapa zasadnicza jest prowadzona. 7) sporządzenie operatu technicznego z podziału i złożenie go w ośrodku dokumentacji geodezyjnej i kartograficznej
Interne Kennung: Przedmiot 60
Los: LOT-0061
Titel: Przedmiot 61 wznowienie znaków granicznych / ustalenie przebiegu granic działki w celu aktualizacji powierzchni.
Beschreibung: Szczegółowy opis usług do wykonania zgodnie z założeniami technicznymi przedstawiono w załączniku nr 10 do SWZ „Wykaz nieruchomości do podziału’’ oraz dokumentacji stanowiącej załącznik nr 11 do SWZ. Pozostałe warunki realizacji zamówienia zawarte są w projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących załączniki nr 9a i 9b do SWZ. Założenia techniczne - Okazanie/ustalenie/wznowienie granic 1) zgłoszenie pracy geodezyjnej do PODGiK 2) wskazanie lub ustalenie punktów granicznych 3) sporządzenie zgłoszenia zmian danych ewidencyjnych 4) sporządzenie operatu technicznego 5) przekazanie dokumentów geodezyjnych do ośrodka dokumentacji geodezyjnej i kartograficznej 6) przekazanie Zamawiającemu dokumentów wymienionych w wykazie usług geodezyjnych i innych dokumentów wymaganych umową Wymagane dokumenty do dostarczenia przez Wykonawcę w ramach realizacji zamówienia - niezbędne do odbioru usług: 1) kopię wykazu zmian danych ewidencyjnych dla zmiany powierzchni, rodzaju i powierzchni użytków wydanego przez właściwy ośrodek dokumentacji geodezyjnej poświadczonego przez Starostę za zgodność z dokumentami przyjętymi do państwowego zasobu geode-zyjnego i kartograficznego lub zawiadomienia o zmianach w danych ewidencyjnych – w przypadku aktualizacji tych danych; 2) kopię protokołu wznowienia lub wyznaczenia znaków granicznych / ustalenia przebiegu granic - wydanego przez właściwy ośrodek dokumentacji geodezyjnej poświadczonego przez Starostę za zgodność z dokumentami przyjętymi do państwowego zasobu geode-zyjnego i kartograficznego – w przypadku przeprowadzenia tych czynności;
Interne Kennung: Przedmiot 61
Los: LOT-0062
Titel: Przedmiot 62 wznowienie znaków granicznych / ustalenie przebiegu granic działki w celu wykluczenia zajęcia działki przez śródlądowe wody płynące cieku Skora (pismo PGW Wody Polskie)
Interne Kennung: Przedmiot 62
Los: LOT-0063
Titel: Przedmiot 63 ustalenie linii brzegu cieku Świerzawa w trybie art. 220 ustawy Prawo wodne (pismo PGW Wody Polskie)
Interne Kennung: Przedmiot 63
Los: LOT-0064
Titel: Przedmiot 64 ustalenie linii brzegu cieku Zimnik w trybie art. 220 ustawy Prawo wodne (pismo PGW Wody Polskie)
Interne Kennung: Przedmiot 64
Los: LOT-0065
Titel: Przedmiot 65 ustalenie linii brzegu rzeki Kaczawa w trybie art. 220 ustawy Prawo wodne (pismo PGW Wody Polskie)
Interne Kennung: Przedmiot 65
Los: LOT-0066
Titel: Przedmiot 66 ustalenie linii brzegu rzeki Kwisa w trybie art. 220 ustawy Prawo wodne (pismo PGW Wody Polskie)
Interne Kennung: Przedmiot 66
Los: LOT-0067
Titel: Przedmiot 67 ustalenie linii brzegu potoku Jedlica w trybie art. 220 ustawy Prawo wodne (pismo PGW Wody Polskie)
Interne Kennung: Przedmiot 67
Los: LOT-0068
Titel: Przedmiot 68 podział na 2 działki (w trybie rolnym) zgodnie z załącznikiem graficznym w celu wydzielenie działek o pow. ok. 16 ha każda
Interne Kennung: Przedmiot 68
Los: LOT-0069
Titel: Przedmiot 69 ustalenie linii brzegu cieku Kanał Ulgi w Patoce w trybie art. 220 ustawy Prawo wodne (pismo PGW Wody Polskie)
Interne Kennung: Przedmiot 69
Los: LOT-0070
Titel: Przedmiot 70 podział na 2 działki zgodnie z załącznikiem graficznym w celu wydzielenie działek dwóch działek budowlanych o pow. minimum 0,15 ha każda
Interne Kennung: Przedmiot 70
Los: LOT-0071
Titel: Przedmiot 71 ustalenie linii brzegu rzeki Bórbr w trybie art. 220 ustawy Prawo wodne (pismo PGW Wody Polskie)
Interne Kennung: Przedmiot 71
Los: LOT-0072
Titel: Przedmiot 72 wznowienie znaków granicznych / ustalenie przebiegu granic działki w celu wykluczenia zajęcia działek przez śródlądowe wody płynące cieku Kacza (pismo PGW Wody Polskie)
Interne Kennung: Przedmiot 72
Los: LOT-0073
Titel: Przedmiot 73 podział dziełek zgodnie z załączonym projektem (przedmiot obejmuje trzy zlecenia)
Beschreibung: Szczegółowy opis usług do wykonania zgodnie z założeniami technicznymi przedstawiono w załączniku nr 10 do SWZ „Wykaz nieruchomości do podziału’’ oraz dokumentacji stanowiącej załącznik nr 11 do SWZ. Pozostałe warunki realizacji zamówienia zawarte są w projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących załączniki nr 9a i 9b do SWZ. Przedmiot obejmuje 3 odrębne podziały. Maksymalny termin realizacji wynosi 110 dni dla każdego zlecenia. Założenia techniczne - Podział nieruchomości wykonywany na podstawie ustawy z dnia 21 sierpnia 1997r. o gospodarce nieruchomościami a) podział nieruchomości zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego lub decyzją o warunkach zabudowy, decyzją o lokalizacji inwestycji celu publicznego lub przepisów szczególnych w tym zakresie: 1) badanie stanu prawnego nieruchomości, w tym w szczególności zapisów miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego gminy. 2) sporządzenie wstępnego projektu podziału nieruchomości i przekazanie go Zamawiające-mu do akceptacji wraz z mapą ewidencyjną, wypisem z rejestru gruntów oraz odpisem z księgi wieczystej. Po zaakceptowaniu wstępnego projektu podziału Zamawiający wystąpi do wójta, burmistrza lub prezydenta miasta z wnioskiem o podział nieruchomości. 3) w przypadku negatywnej opinii o zgodności wstępnego projektu z ustaleniami miejsco-wego planu zagospodarowania przestrzennego gminy ponowne sporządzenie zaakcepto-wanego wstępnego projektu podziału w celu uzyskania pozytywnej opinii gminy. 4) przyjęcie granic nieruchomości objętej podziałem. 5) sporządzenie zgłoszenia zmian danych ewidencji gruntów i przedstawienie go Zamawiają-cemu do podpisu, jeśli zachodzi taka konieczność. 6) aktualizacja ewidencji gruntów i budynków oraz mapy zasadniczej w zakresie wymaganym przez rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie sposobu i trybu dokonywania podziałów nieruchomości jeśli jest prowadzona dla nieruchomości podlegającej podziałowi. 7) sporządzenie protokołu z czynności przejęcia granic. 8) wykonanie mapy z projektem podziału nieruchomości. 9) sporządzenie operatu technicznego z podziału (I etap) i złożenie go do kontroli w ośrodku. 10) przekazanie do gminy lub miasta projektów podziałów oraz kopii protokołu przyjęcia granic nieruchomości z klauzulą przyjęcia do zasobu lub przekazanie w/w dokumentów celem przesłania ich z pismem przewodnim do gminy lub miasta. 11) przekazanie Zamawiającemu dokumentów wymienionych w wykazie usług geodezyjnych i innych dokumentów wymaganych umową. b) podział nieruchomości niezależnie od ustaleń miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego: 1) badanie stanu prawnego nieruchomości, w tym w szczególności zapisów miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego gminy. 2) wykonanie projektu podziału nieruchomości i przedstawienie go Zamawiającemu do ak-ceptacji. 3) przyjęcie granic nieruchomości objętej podziałem. 4) sporządzenie zgłoszenia zmian danych ewidencji gruntów i przedstawienie go Zamawiają-cemu do podpisu jeśli zachodzi taka konieczność. 5) aktualizacja ewidencji gruntów i budynków oraz mapy zasadniczej w zakresie wymaganym przez rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie sposobu i trybu dokonywania podziałów nieruchomości jeśli jest prowadzona dla nieruchomości podlegającej podziałowi. 6) sporządzenie protokołu z czynności przejęcia granic. 7) wykonanie mapy z projektem podziału nieruchomości. 8) sporządzenie operatu technicznego z podziału (I etap) i złożenie go do kontroli w ośrodku. 9) przekazanie Zamawiającemu projektów podziałów oraz kopii protokołu przyjęcia granic nieruchomości z klauzulą przyjęcia do zasobu, wraz z mapą ewidencyjną, wypisem z reje-stru gruntów oraz odpisem z księgi wieczystej. Zamawiający wystąpi do wójta, burmistrza lub prezydenta miasta z wnioskiem o podział nieruchomości. 10) W przypadku negatywnej decyzji zatwierdzającej projekt podziału nieruchomości, ponow-ne sporządzenie projektu podziału nieruchomości zaakceptowanego przez Zamawiającego oraz innej dokumentacji niezbędnej do wydania pozytywnej decyzji. 11) przekazanie Zamawiającemu dokumentów wymienionych w wykazie usług geodezyjnych i innych dokumentów wymaganych umową. Podział geodezyjny nieruchomości rolnych („w trybie rolnym”) 1) badanie stanu prawnego nieruchomości, w tym badanie zapisów mpzp, a w przypadku jego braku zapisów studium lub decyzji o warunkach zabudowy. 2) wykonanie projektu podziału nieruchomości i przedstawienie go akcep-tacji. 3) wznowienie punktów granicznych lub ustalenie granic nieruchomości objętej podziałem. 4) sporządzenie protokołu z czynności wznowienia lub ustalenia granic oraz utrwalenia punktów granicznych. 5) sporządzenie zgłoszenia zmian danych ewidencji gruntów 6) aktualizacja ewidencji gruntów i budynków oraz mapy zasadniczej o niezbędne do podziału elementy zagospodarowania terenu Podział geodezyjny nieruchomości rolnych („w trybie rolnym”) 1) badanie stanu prawnego nieruchomości, w tym badanie zapisów miejscowego planu zago-spodarowania przestrzennego, a w przypadku jego braku zapisów studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego lub decyzji o warunkach zabudowy. 2) wykonanie projektu podziału nieruchomości i przedstawienie go Zamawiającemu do akcep-tacji. 3) wznowienie punktów granicznych lub ustalenie granic nieruchomości objętej podziałem. 4) sporządzenie protokołu z czynności wznowienia lub ustalenia granic oraz utrwalenia punktów granicznych. 5) sporządzenie zgłoszenia zmian danych ewidencji gruntów i przedstawienie go Zamawiają-cemu do podpisu. 6) aktualizacja ewidencji gruntów i budynków oraz mapy zasadniczej o niezbędne do podziału elementy zagospodarowania terenu w zakresie nieruchomości podlegającej podziałowi jeśli mapa zasadnicza jest prowadzona. 7) sporządzenie operatu technicznego z podziału i złożenie go w ośrodku dokumentacji geodezyjnej i kartograficznej
Interne Kennung: Przedmiot 73
Los: LOT-0074
Titel: Przedmiot 74 podział dziełek zgodnie z załączonym projektem
Interne Kennung: Przedmiot 74