745113-2025 - Ergebnis
Niederlande – Server – Raamovereenkomst hardwarecomponenten ICT waterschappen Aa en Maas en Brabantse Delta
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRaamovereenkomst hardwarecomponenten ICT waterschappen Aa en Maas en Brabantse Delta
BeschreibungBinnen de huidige raamovereenkomst worden de volgende hardware componenten afgenomen: 1. Werkplekapparatuur a. Desktops b. Thin clients c. Monitoren 2. Mobiele apparatuur a. Smartphones b. Tablets c. Laptops 3. Serverapparatuur a. Servers b. Netwerkapparatuur c. Opslagapparatuur De huidige opdrachtnemers leveren losse accessoires voor de hierboven genoemde hardware. Tevens leveren ze hierop het eventuele onderhoud. Onder de scope van de opdracht valt eveneens de optionele dienstverlening.
Interne KennungT145399
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrenszie leidraad
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213200 Tablettcomputer, 32252000 GSM-Telefone, 72100000 Hardwareberatung
5. Los
LosLOT-0000