2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wybór Pośrednika Finansowego w celu wdrażania Instr. Finans. "Pożyczka" w ramach Proj. "Wdrożenie instr. finans. w ramach osi priorytetowej I Powszechny dostęp do szybkiego internetu POPC 2014-2020
Beschreibung: Pośrednik finansowy realizować będzie na rzecz Zamawiającego zadania wdrożeniowe związane z Projektem oraz udostępniać wsparcie w formie pożyczek uprawnionym podmiotom. W ramach powierzanych zadań wybrany Pośrednik Finansowy ustanowi Fundusz Pożyczkowy, którego środki przeznaczone będą na udzielanie pożyczek przedsiębiorstwom z branży telekomunikacyjnej na realizację inwestycji szerokopasmowych oraz pokrycie wynagrodzenia należnego PF. Usługi będące przedmiotem zamówienia świadczone będą zgodnie z zasadami przedstawionymi w „Przewodniku dla Pośredników”.
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: DZZK/157/DPE/2017 Aneks nr 4
Art des Auftrags: Dienstleistungen