2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup wraz z dostawą fabrycznie nowej rok produkcji 2025 ładowarki kołowej, przegubowej
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą fabrycznie nowej rok produkcji 2025 ładowarki kołowej, przegubowej. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 9 do SWZ
Interne Kennung: ZP.PN.08.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144710 Lademaschinen auf Reifen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą fabrycznie nowej rok produkcji 2025 ładowarki kołowej, przegubowej 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 9 do SWZ
Menge: 1 Stück