74519-2025 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen des Bestattungswesens – Usługi pogrzebowe dla podopiecznych MOPR w Poznaniu w latach 2025-2026
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi pogrzebowe dla podopiecznych MOPR w Poznaniu w latach 2025-2026
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie usług pogrzebowych dla podopiecznych Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Poznaniu w latach 2025-2026. 2) Zamówienie podzielono na dwie części, stanowiące odrębne zamówienia: a) Część I: Zorganizowanie pogrzebu w formie tradycyjnej, zgodnie ze Szczegółowym zakresem usług pogrzebowych, stanowiącym załącznik nr 1 do umowy na część I oraz według stawek z Formularza cenowego, stanowiącego załącznik nr 2 do umowy na część I / nr 1 do Formularza ofertowego. b) Część II: Zorganizowanie pogrzebu w formie kremacyjnej, zgodnie ze Szczegółowym zakresem usług pogrzebowych, stanowiącym załącznik nr 1 do umowy na część II oraz według stawek z Formularza cenowego, stanowiącego załącznik nr 2 do umowy na część II / nr 2 do Formularza ofertowego. 3) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i warunki jego realizacji zawierają wzory umów wraz z załącznikami, stanowiące: - Część I: załącznik nr 12 do SWZ, - Część II: załącznik nr 13 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 717567-2024
Interne Kennung: ZPb-II.271.136.2024.EM
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98370000 Dienstleistungen des Bestattungswesens
Zusätzliche Einstufung (cpv): 98371110 Beerdigungsdienste, 98371120 Feuerbestattungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zorganizowanie pogrzebu w formie kremacyjnej, zgodnie ze Szczegółowym zakresem usług pogrzebowych, stanowiącym załącznik nr 1 do umowy na część II oraz według stawek z Formularza cenowego, stanowiącego załącznik nr 2 do umowy na część II / nr 2 do Formularza ofertowego.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i warunki jego realizacji zawiera wzór umowy wraz z załącznikami, stanowiący załącznik nr 13 do SWZ.
Interne Kennung: ZPb-II.271.136.2024.EM cz.II