74526-2025 - Ergebnis
Polen – Sozialforschung – Przeprowadzenie badania naukowego nt. zdrowia i czynników ryzyka dla osób w wieku 20 lat i więcej
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przeprowadzenie badania naukowego nt. zdrowia i czynników ryzyka dla osób w wieku 20 lat i więcej
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Przeprowadzenie badania naukowego nt. zdrowia i czynników ryzyka dla osób w wieku 20 lat i więcej. 2. Szczegółowe określenie zakresu przedmiotu zamówienia oraz warunków wykonania zawarte są w Rozdziale III (Opis Przedmiotu Zamówienia) i w Rozdziale IV (Projektowane Postanowienia Umowy w sprawie zamówienia publicznego niniejszej SWZ) oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która została zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://www.platformazakupowa.pl/pn/pzh. 3. Zamawiający nie przewiduje udzielenia prawa opcji.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79315000 Sozialforschung
5. Los
Los: LOT-0001