See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Postępowanie w sprawie zawarcia umów w trybie konkursu ofert o udzielenie świadczeń opieki zdrowotnej
Beschreibung: Świadczenia w rodzaju leczenie szpitalne - programy lekowe w zakresie Leczenia chorych na ataksję Friedreicha
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85111000 Dienstleistungen von Krankenhäusern
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 11-25-000118/LSZ/03/5/01