See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA TECHNOLOGII ESRI LUB RÓWNOWAŻNEJ WRAZ Z USŁUGAMI UTRZYMANIA I ROZWOJU ŚRODOWISKA ORAZ APLIKACJI ZBUDOWANYCH W OPARCIU O TECHNOLOGIĘ ESRI.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa technologii ESRI lub równoważnej wraz z usługami utrzymania i rozwoju środowiska oraz aplikacji zbudowanych w oparciu o technologię ESRI. Zamówienie składa się z następujących części: Część 1: Dostawa technologii ESRI lub równoważnej wraz z Usługami Utrzymania Środowiska i Usługami Zamawianymi, Część 2: Usługi Utrzymania Oprogramowania oraz Usługi Zamawiane. Zamawiający dopuszcza możliwość złożenia oferty przez Wykonawcę wyłącznie na jedną część. Wykonawca składa ofertę na jedną część według swojego wyboru. Wymagane jest złożenie kompletnej oferty na wszystkie elementy danej części. Złożenie przez Wykonawcę ofert na obie części spowoduje ich odrzucenie jako niezgodnych z SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 570512-2025
Interne Kennung: DZ/009/2025/M
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zamawiający przewiduje podstawy wykluczenia w związku z agresją na Ukrainę: o których mowa w art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspierania agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego. Zamawiający jest uprawniony na każdym etapie postępowania do badania przesłanek wykluczenia w związku z agresją na Ukrainę oraz żądania od Wykonawcy składania oświadczeń w tym zakresie.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72230000 Entwicklung von kundenspezifischer Software
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa technologii ESRI lub równoważnej wraz z Usługami Utrzymania Środowiska i Usługami Zamawianymi - Część 1
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa technologii ESRI lub równoważnej wraz z Usługami Utrzymania Środowiska i Usługami Zamawianymi. Przedmiot zamówienia będzie realizowany w ramach Zakresu Podstawowego Umowy wraz z możliwością realizacji Zakresu Opcjonalnego Umowy. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, podział na zakresy oraz warunki realizacji określa Opis Przedmiotu Zamówienia („OPZ”) oraz Istotne Postanowienia Umowy („IPU”). 3. Projektowe postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego w niniejszym postępowaniu zawarte są w Istotnych Postanowieniach Umowy („IPU”).
Haupteinstufung (cpv): 48517000 IT-Softwarepaket
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji. Zasady korzystania z prawa opcji są opisane w IPU.
Los: LOT-0002
Titel: Usługi Utrzymania Oprogramowania i Usługi Zamawiane - Część 2
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są Usługi Utrzymania Oprogramowania oraz Usługi Zamawiane . Przedmiot zamówienia będzie realizowany w ramach Zakresu Podstawowego Umowy wraz z możliwością realizacji Zakresu Opcjonalnego Umowy. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, zakresy oraz warunki realizacji określa Opis Przedmiotu Zamówienia („OPZ”) oraz Istotne Postanowienia Umowy („IPU”). 3. Projektowe postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego w niniejszym postępowaniu zawarte są w Istotnych Postanowieniach Umowy („IPU”).