2. Verfahren
Verfahren
Titel: Parkeer Verwijssysteem (PVS) gemeente Winterswijk
Beschreibung: De gemeente Winterswijk beschikt over meerdere grotere en kleinere parkeervoorzieningen, gelokaliseerd in en rond het centrum. De gemeente Winterswijk is voornemens om verouderde parkeerdetectiesystemen en parkeerverwijsborden te vervangen en parallel hieraan voor een aantal parkeervoorzieningen in en rond het centrum een nieuw parkeerverwijssysteem toe te gaan passen. De opdracht is inclusief onderhoud en beheer. leveren, installeren en bedrijfsklaar opleveren van een parkeerverwijssysteem voor 9 plus optioneel 4 extra parkeerlocaties inclusief parkeerverwijsborden.
Interne Kennung: 499003/2323014
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34926000 Ausrüstung für Parkplätze
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48810000 Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Parkeer Verwijssysteem (PVS)
Beschreibung: Implementatie, levering en gebruik en onderhoud van het Parkeer Verwijssysteem (PVS) Leveren, installeren en bedrijfsklaar opleveren van een parkeerverwijssysteem voor 9 plus optioneel 4 extra parkeerlocaties inclusief parkeerverwijsborden.
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 34923000 Ausrüstung für die Straßenverkehrssteuerung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De uitvoering van de opdracht is vanaf het moment van inwerkingtreding van de overeenkomst, gepland op 1 oktober 2025 tot en met 30 september 2029