745537-2025 - Ergebnis
Niederlande – Allgemeine und berufliche Bildung – Inkoop Inburgering Centraal Gelderland
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Sonderregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelInkoop Inburgering Centraal Gelderland
BeschreibungDe regio Midden Gelderland werkt samen om inburgeringstrajecten te realiseren voor inburgeringsplichtigen in de deelnemende gemeenten: Arnhem, Doesburg , Duiven, Lingewaard, Overbetuwe, Rheden, Rozendaal, Westervoort en Zevenaar. We onderscheiden 5 categorieën voor Inburgering. Producten 1. Taal B1-route 2. Taal Z-route 3. Participatie B1-route 4. Participatie Z-route 5. MAP voor gezins- en overige migranten
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zentrale Elemente des VerfahrensDe Gemeente organiseert daarvoor deze inkoopprocedure, een toelatingsprocedure (‘(semi) open house’). De Aanbestedingswet 2012 is niet van toepassing en de Gemeente verklaart deze ook niet van toepassing. Een deelnemer dient mag zich voor één of alle afzonderlijke producten aanmelden. De kwalificatie voor een afzonderlijk product betekent dat de deelnemer verplicht is om alle gemeenten te bedienen. Door definitieve kwalificatie komt de digitale (raam)overeenkomst tussen partijen tot stand. Dit betekent dus dat na het kwalificatieproces geen papieren (raam)overeenkomst getekend hoeft te worden.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80580000 Veranstaltung von Sprachkursen
5. Los
LosLOT-0000
TitelInkoop Inburgering
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenDe Gemeente kiest voor een theoretisch onbeperkte looptijd van de raamovereenkomsten.