2. Verfahren
Verfahren
Titel: eHRM applicatie
Beschreibung: De Dienst omvat voor gemeente Bunschoten en gemeente Putten: - Beschikbaar stellen e-HRM systeem; - Uitvoeren van de salarisverwerking; - Uitvoeren van het technische beheer / releasemanagement - Bieden van service (helpdesk) faciliteiten - Implementeren van het e-HRM systeem: -Migreren van gegevens en bestanden -Koppelen met systemen van de gemeenten -Verzorgen van trainingen aan professionele gebruikers De Dienst omvat voor gemeente Bunschoten en gemeente Putten: - Beschikbaar stellen e-HRM systeem; - Uitvoeren van de salarisverwerking; - Uitvoeren van het technische beheer / releasemanagement - Bieden van service (helpdesk) faciliteiten - Implementeren van het e-HRM systeem: -Migreren van gegevens en bestanden -Koppelen met systemen van de gemeenten -Verzorgen van trainingen aan professionele gebruikers
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79211110 Lohn- und Gehaltsabrechnung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De Dienst omvat voor gemeente Bunschoten en gemeente Putten: - Beschikbaar stellen e-HRM systeem; - Uitvoeren van de salarisverwerking; - Uitvoeren van het technische beheer / releasemanagement - Bieden van service (helpdesk) faciliteiten - Implementeren van het e-HRM systeem: o Migreren van gegevens en bestanden o Koppelen met systemen van de gemeenten o Verzorgen van trainingen aan professionele gebruikers De Dienst omvat voor gemeente Bunschoten en gemeente Putten: - Beschikbaar stellen e-HRM systeem; - Uitvoeren van de salarisverwerking; - Uitvoeren van het technische beheer / releasemanagement - Bieden van service (helpdesk) faciliteiten - Implementeren van het e-HRM systeem: o Migreren van gegevens en bestanden o Koppelen met systemen van de gemeenten o Verzorgen van trainingen aan professionele gebruikers
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Voor gemeente Putten is Talentmanagement een eis. Voor gemeente Bunschoten is Talentmanagement een optie. Dit is dus geen verplichting, maar als de gemeente Bunschoten Talentmanagement op een gegeven moment wenst af te nemen dan moet Opdrachtnemer dit aanbieden. Vanaf dat moment gaat gemeente Bunschoten dan ook voor de afname van Talentmanagement betalen.