See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przebudowa systemu ciepłowniczego Krakowa – etap I
Beschreibung: CZĘŚĆ 1 - Odcinek 1 – Budowa oraz przebudowa odcinka sieci ciepłowniczej 2 x DN 800 na 2 x DN 1000 od komory 3ZKXV do komory 3ZKXVIII wzdłuż ulic Pszczelnej, Jana Kantego Przyzby, Magnolii i Bułgarskiej w Krakowie – sekcja nr 2 – etap 1 - od komory 3ZKXVII do komory 3ZKXVIII. CZĘŚĆ 2 - Odcinek 2 - Przebudowa i budowa odcinka sieci ciepłowniczej 2 x DN 800 od nowej komory 1ZK5 w rejonie ul. Cichociemnych AK do komory 1ZK10 w rejonie ul. Niepołomskiej/al. Pokoju w Krakowie – etap 1- od istniejącej komory 1ZK5 do komory 1ZK10
Vorherige Bekanntmachung: 185560-2025
Interne Kennung: IZ/U/1/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45231000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CZĘŚĆ 1
Beschreibung: Odcinek 1 – Budowa oraz przebudowa odcinka sieci ciepłowniczej 2 x DN 800 na 2 x DN 1000 od komory 3ZKXV do komory 3ZKXVIII wzdłuż ulic Pszczelnej, Jana Kantego Przyzby, Magnolii i Bułgarskiej w Krakowie – sekcja nr 2 – etap 1 - od komory 3ZKXVII do komory 3ZKXVIII
Interne Kennung: IZ/U/1/2025 - Część 1