2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávky prádla pro pacienty - teplákové soupravy
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou průběžné dodávky pracovních oděvů dle specifikace uvedené v příloze č. 2 - Příloha krycího listu, kde je také stanoveno orientační množství dodání za předmět plnění veřejné zakázky. Zadavatel si vyhrazuje právo neodebrat či překročit uvedené předpokládané množství. V případě, že součásti předmětu plnění nebudou splňovat minimální podmínky stanovené zadávací dokumentací, bude účastník zadávacího řízení dle § 48 „ZZVZ“ vyloučen. Zadavatel si v této souvislosti vyhrazuje právo ověřit správnost, úplnost a pravdivost v nabídce uvedených skutečností, a to na náklady dodavatele.
Interne Kennung: VZ0232883
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18412000 Sportkleidung
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: V souladu s ustanovením § 100 odst. 2 ZZVZ si zadavatel vyhrazuje právo na změnu dodavatele v průběhu plnění veřejné zakázky, a to v případě, dojde-li k předčasnému ukončení smlouvy.