See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług ochrony mienia Miejskiego Zarządu Budynków Mieszkalnych w Tychach
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług ochrony mienia Miejskiego Zarządu Budynków Mieszkalnych w Tychach z podziałem na 8 części. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w: 2.1. Opisie przedmiotu zamówienia zawartym w Dziale III SWZ; 2.2. załączniku nr 1.1.: Formularze oferty cenowej – wzory odrębnie dla każdej części zamówienia, tj.: części nr 1-8 (1.1.1 - 1.1.8 ) 2.3. załączniku nr 1.2.: Formularz dotyczący doświadczenia osoby wyznaczonej do nadzoru nad realizacją przedmiotu umowy wzory odrębnie dla każdej części zamówienia, tj.: części nr 1 - 8 (1.2.1 - 1.2.8); 2.4. załączniku nr 2: Szczegółowy opis wymagań Zamawiającego oraz warunki realizacji usług (dotyczy części nr 1÷8), 2.5. załączniku nr 4: Wzór umowy z załącznikami (dotyczy części nr 1÷8).
Vorherige Bekanntmachung: 687458-2024
Interne Kennung: DIZ-340/208/10/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79711000 Überwachung von Alarmanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie usług ochrony mienia Miejskiego Zarządu Budynków Mieszkalnych w Tychach - CZĘŚĆ nr 1
Beschreibung: 1. Część nr 1: Ochrona mienia budynku użyteczności publicznej „Balbina Centrum” przy ul. Barona 30 wraz z parkingiem podziemnym i z zagospodarowanym terenem zewnętrznym; 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w: 2.1. Opisie przedmiotu zamówienia zawartym w Dziale III SWZ; 2.2. załączniku nr 1.1.: Formularze oferty cenowej – wzory odrębnie dla każdej części zamówienia, tj.: części nr 1-8 (1.1.1 - 1.1.8 ) 2.3. załączniku nr 1.2.: Formularz dotyczący doświadczenia osoby wyznaczonej do nadzoru nad realizacją przedmiotu umowy wzory odrębnie dla każdej części zamówienia, tj.: części nr 1 - 8 (1.2.1 - 1.2.8); 2.4. załączniku nr 2: Szczegółowy opis wymagań Zamawiającego oraz warunki realizacji usług (dotyczy części nr 1÷8), 2.5. załączniku nr 4: Wzór umowy z załącznikami (dotyczy części nr 1÷8).
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający zastrzega możliwość zastosowania prawa opcji odrębnie dla każdej części zamówienia, polegającego na (dotyczy części nr 1÷8): 1.1. świadczeniu usług ochrony mienia Miejskiego Zarządu Budynków Mieszkalnych w Tychach oraz przyległych do nich terenów zewnętrznych, w zakresie określonym w arkuszu „prawo opcji” zawartym w Formularzu oferty cenowej (załączniki nr 1.1 do SWZ). Z uprawnienia do zastosowania prawa opcji w przewidzianym terminie (tj. od dnia 01.01.2026 r. do dnia 31.12.2026 r.); 1.2. świadczeniu usług ochrony mienia Miejskiego Zarządu Budynków Mieszkalnych w Tychach oraz przyległych do nich terenów zewnętrznych, w zakresie określonym w arkuszu „prawo opcji” zawartym w Formularzu oferty cenowej (załączniki nr 1.1 do SWZ). Z uprawnienia do zastosowania prawa opcji w przewidzianym terminie (tj. od dnia 01.01.2027 r. do dnia 31.12.2027 r.), Zamawiający może skorzystać w każdym czasie na zasadach przewidzianych we wzorze umowy. 2. Zamawiający zastrzega sobie możliwość zastosowania prawa opcji, tj. skorzystania z wykonania umowy w zakresie rozszerzonym objętym opcją, gdy Rada Miasta Tychy podejmie stosowne uchwały o przeznaczeniu środków na ten cel. 3. W wyniku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, o którym mowa w § 2, wynagrodzenie Wykonawcy określone w ust. 1 ulegnie zmniejszeniu odpowiednio o wynagrodzenie za zakres rozszerzony objęty opcją. Z tego tytułu Wykonawcy nie będą przysługiwać żadne roszczenia. 4. O terminie wykonania umowy w zakresie rozszerzonym objętym opcją Wykonawca zostanie poinformowany na piśmie przez Zamawiającego co najmniej 7 dni przed planowanym terminem rozpoczęcia realizacji umowy, o którym mowa w § 2 ust. 3. i 5. umowy (załącznik nr 4 do SWZ).
Los: LOT-0002
Titel: Świadczenie usług ochrony mienia Miejskiego Zarządu Budynków Mieszkalnych w Tychach - CZĘŚĆ nr 2
Beschreibung: 1. Część nr 2: Ochrona mienia budynku użyteczności publicznej „Pasaż Kultury Andromeda” przy Pl. Baczyńskiego 2 wraz z zagospodarowanym terenem zewnętrznym; 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w: 2.1. Opisie przedmiotu zamówienia zawartym w Dziale III SWZ; 2.2. załączniku nr 1.1.: Formularze oferty cenowej – wzory odrębnie dla każdej części zamówienia, tj.: części nr 1-8 (1.1.1 - 1.1.8 ) 2.3. załączniku nr 1.2.: Formularz dotyczący doświadczenia osoby wyznaczonej do nadzoru nad realizacją przedmiotu umowy wzory odrębnie dla każdej części zamówienia, tj.: części nr 1 - 8 (1.2.1 - 1.2.8); 2.4. załączniku nr 2: Szczegółowy opis wymagań Zamawiającego oraz warunki realizacji usług (dotyczy części nr 1÷8), 2.5. załączniku nr 4: Wzór umowy z załącznikami (dotyczy części nr 1÷8).
Los: LOT-0003
Titel: Świadczenie usług ochrony mienia Miejskiego Zarządu Budynków Mieszkalnych w Tychach - CZĘŚĆ nr 3
Beschreibung: 1. Część nr 3: Ochrona mienia budynku użyteczności publicznej „MEDIATEKA” przy al. Piłsudskiego 16 wraz z parkingiem i zagospodarowanym terenem zewnętrznym; 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w: 2.1. Opisie przedmiotu zamówienia zawartym w Dziale III SWZ; 2.2. załączniku nr 1.1.: Formularze oferty cenowej – wzory odrębnie dla każdej części zamówienia, tj.: części nr 1-8 (1.1.1 - 1.1.8 ) 2.3. załączniku nr 1.2.: Formularz dotyczący doświadczenia osoby wyznaczonej do nadzoru nad realizacją przedmiotu umowy wzory odrębnie dla każdej części zamówienia, tj.: części nr 1 - 8 (1.2.1 - 1.2.8); 2.4. załączniku nr 2: Szczegółowy opis wymagań Zamawiającego oraz warunki realizacji usług (dotyczy części nr 1÷8), 2.5. załączniku nr 4: Wzór umowy z załącznikami (dotyczy części nr 1÷8).
Los: LOT-0004
Titel: Świadczenie usług ochrony mienia Miejskiego Zarządu Budynków Mieszkalnych w Tychach - CZĘŚĆ nr 4
Beschreibung: 1. Część nr 4: Ochrona mienia budynku użyteczności publicznej Teatru Małego przy ul. Hlonda 1 wraz z zagospodarowanym terenem zewnętrznym; 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w: 2.1. Opisie przedmiotu zamówienia zawartym w Dziale III SWZ; 2.2. załączniku nr 1.1.: Formularze oferty cenowej – wzory odrębnie dla każdej części zamówienia, tj.: części nr 1-8 (1.1.1 - 1.1.8 ) 2.3. załączniku nr 1.2.: Formularz dotyczący doświadczenia osoby wyznaczonej do nadzoru nad realizacją przedmiotu umowy wzory odrębnie dla każdej części zamówienia, tj.: części nr 1 - 8 (1.2.1 - 1.2.8); 2.4. załączniku nr 2: Szczegółowy opis wymagań Zamawiającego oraz warunki realizacji usług (dotyczy części nr 1÷8), 2.5. załączniku nr 4: Wzór umowy z załącznikami (dotyczy części nr 1÷8).
Los: LOT-0005
Titel: Świadczenie usług ochrony mienia Miejskiego Zarządu Budynków Mieszkalnych w Tychach - CZĘŚĆ nr 5
Beschreibung: 1. Część nr 5: Podłączenie urządzenia transmisji alarmu i monitorowania alarmów zainstalowanych w siedzibach MZBM w Tychach: 1.1. Dyrekcji MZBM przy ul. Filaretów 31, 1.2. Rejon Obsługi Mieszkańców Nr I przy ul. Arkadowej 9c, 1.3. Rejon Obsługi Mieszkańców Nr II i V przy ul. Budowlanych 41, 1.4. Rejon Obsługi Mieszkańców Nr III przy ul. Cyganerii 43, 1.5. Rejon Obsługi Mieszkańców Nr IV przy al. Niepodległości 76, 1.6. Biuro Obsługi Klienta przy Pl. Św. Anny 4; 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w: 2.1. Opisie przedmiotu zamówienia zawartym w Dziale III SWZ; 2.2. załączniku nr 1.1.: Formularze oferty cenowej – wzory odrębnie dla każdej części zamówienia, tj.: części nr 1-8 (1.1.1 - 1.1.8 ) 2.3. załączniku nr 1.2.: Formularz dotyczący doświadczenia osoby wyznaczonej do nadzoru nad realizacją przedmiotu umowy wzory odrębnie dla każdej części zamówienia, tj.: części nr 1 - 8 (1.2.1 - 1.2.8); 2.4. załączniku nr 2: Szczegółowy opis wymagań Zamawiającego oraz warunki realizacji usług (dotyczy części nr 1÷8), 2.5. załączniku nr 4: Wzór umowy z załącznikami (dotyczy części nr 1÷8).
Los: LOT-0006
Titel: Świadczenie usług ochrony mienia Miejskiego Zarządu Budynków Mieszkalnych w Tychach - CZĘŚĆ nr 6
Beschreibung: 1. Część 6: Patrolowaniu obszaru wokół budynków przy ul. Edukacji 11 w Tychach, administrowanych przez jednostkę organizacyjną MZBM, tj. Dział Techniczno-Eksploatacyjny raz na dobę w godz. między 22:00 a 6.00. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w: 2.1. Opisie przedmiotu zamówienia zawartym w Dziale III SWZ; 2.2. załączniku nr 1.1.: Formularze oferty cenowej – wzory odrębnie dla każdej części zamówienia, tj.: części nr 1-8 (1.1.1 - 1.1.8 ) 2.3. załączniku nr 1.2.: Formularz dotyczący doświadczenia osoby wyznaczonej do nadzoru nad realizacją przedmiotu umowy wzory odrębnie dla każdej części zamówienia, tj.: części nr 1 - 8 (1.2.1 - 1.2.8); 2.4. załączniku nr 2: Szczegółowy opis wymagań Zamawiającego oraz warunki realizacji usług (dotyczy części nr 1÷8), 2.5. załączniku nr 4: Wzór umowy z załącznikami (dotyczy części nr 1÷8).
Los: LOT-0007
Titel: Świadczenie usług ochrony mienia Miejskiego Zarządu Budynków Mieszkalnych w Tychach - CZĘŚĆ nr 7
Beschreibung: 1. Część nr 7: Patrolowaniu obszaru wokół budynków Dyrekcji oraz terenu bazy magazynowej przy ul. Filaretów 31 w Tychach dwa razy na dobę w godz. między 18:00 - 22:00 i 02:00 - 6.00. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w: 2.1. Opisie przedmiotu zamówienia zawartym w Dziale III SWZ; 2.2. załączniku nr 1.1.: Formularze oferty cenowej – wzory odrębnie dla każdej części zamówienia, tj.: części nr 1-8 (1.1.1 - 1.1.8 ) 2.3. załączniku nr 1.2.: Formularz dotyczący doświadczenia osoby wyznaczonej do nadzoru nad realizacją przedmiotu umowy wzory odrębnie dla każdej części zamówienia, tj.: części nr 1 - 8 (1.2.1 - 1.2.8); 2.4. załączniku nr 2: Szczegółowy opis wymagań Zamawiającego oraz warunki realizacji usług (dotyczy części nr 1÷8), 2.5. załączniku nr 4: Wzór umowy z załącznikami (dotyczy części nr 1÷8).
Los: LOT-0008
Titel: Świadczenie usług ochrony mienia Miejskiego Zarządu Budynków Mieszkalnych w Tychach - CZĘŚĆ nr 8
Beschreibung: 1. Część nr 8: Patrolowanie wraz z zamykaniem i otwieraniem w godzinach 0:00 – 4:00 budynku Dworca PKP przy ul. Andersa 19 wraz ze sprawdzeniem toalet na okoliczność przebywania w nich osób w soboty, niedziele i pozostałe dni wolne od pracy oraz w poniedziałki w godzinach porannych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w: 2.1. Opisie przedmiotu zamówienia zawartym w Dziale III SWZ; 2.2. załączniku nr 1.1.: Formularze oferty cenowej – wzory odrębnie dla każdej części zamówienia, tj.: części nr 1-8 (1.1.1 - 1.1.8 ) 2.3. załączniku nr 1.2.: Formularz dotyczący doświadczenia osoby wyznaczonej do nadzoru nad realizacją przedmiotu umowy wzory odrębnie dla każdej części zamówienia, tj.: części nr 1 - 8 (1.2.1 - 1.2.8); 2.4. załączniku nr 2: Szczegółowy opis wymagań Zamawiającego oraz warunki realizacji usług (dotyczy części nr 1÷8), 2.5. załączniku nr 4: Wzór umowy z załącznikami (dotyczy części nr 1÷8).