745958-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Informationssysteme – Pořízení nového ubytovacího informačního systému pro Správu účelových zařízení VŠE v Praze
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPořízení nového ubytovacího informačního systému pro Správu účelových zařízení VŠE v Praze
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je pořízení, implementace a zajištění následné servisní podpory a rozvoje nového ubytovacího informačního systému pro potřeby SÚZ VŠE. Předmět veřejné zakázky, tj. požadavky Zadavatele na funkčnost, technické parametry a rozsah poskytovaných služeb, je podrobně vymezen v technické specifikaci, která sestává z přílohy č. 1 (Technická specifikace IS), přílohy č. 2 (Funkční požadavky na IS) a přílohy č. 3 (Provozní dokumentace), a dále v příslušném závazném návrhu smlouvy (příloha č. 7 ZD).
Interne KennungVŠE/11911/2025
VerfahrensartVerhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48810000 Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software, 72240000 Systemanalyse und Programmierung, 72263000 Software-Implementierung, 72265000 Software-Konfiguration, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur, 72262000 Software-Entwicklung, 72261000 Software-Unterstützung
5. Los
LosLOT-0001