745983-2023 - Wettbewerb
Niederlande – Sonnenenergieanlage – Selectieleidraad Zonne-energie gemeente Renkum
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Selectieleidraad Zonne-energie gemeente Renkum
Beschreibung: In deze selectieleidraad is een helder kader en zorgvuldige procedure voor de toetsing en beoordeling van initiatiefplannen uitgewerkt. Dit geeft initiatiefnemers een helder beeld om passende plannen in te dienen. Een beoordelingscommissie maakt een selectie uit de initiatiefplannen. Op basis van de beoordeling besluit de gemeente Renkum welke initiatiefnemer een omgevingsvergunning kan aanvragen. Niet van toepassing
Interne Kennung: 2023.REN-ZON
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09332000 Sonnenenergieanlage
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: In deze selectieleidraad is een helder kader en zorgvuldige procedure voor de toetsing en beoordeling van initiatiefplannen uitgewerkt. Dit geeft initiatiefnemers een helder beeld om passende plannen in te dienen. Een beoordelingscommissie maakt een selectie uit de initiatiefplannen. Op basis van de beoordeling besluit de gemeente Renkum welke initiatiefnemers een omgevingsvergunning (25 jaar) kunnen aanvragen. Realisatie zonnepark
Interne Kennung: 1