745989-2023 - Wettbewerb
Polen – Dieselöl – Dostawa oleju napędowego poprzez tankowanie bezpośrednio do zbiorników pojazdów Miejskiej Komunikacji Samochodowej Sp. z o.o. w Mielcu
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa oleju napędowego poprzez tankowanie bezpośrednio do zbiorników pojazdów Miejskiej Komunikacji Samochodowej Sp. z o.o. w Mielcu
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywny zakup poprzez tankowanie na stacji paliw Wykonawcy - oleju napędowego (ON) dla potrzeb eksploatacji pojazdów należących do Miejskiej Komunikacji Samochodowej Sp. z o.o. w Mielcu tj.: a) Autobusów komunikacji miejskiej w ilości 33 szt. tj.: - 12 metrowych – 6 szt., - 8,5 m – 10,5 m - 26 szt., - 7,9 m – 1 szt. b) Samochodów: pomoc drogowa – 1 szt., ciężarowy – 2 szt. 2. Szacunkowa wielkość zamówienia w okresie 24 miesięcy wynosi 900 000 litrów oleju napędowego. 3. Wykonawca zapewni zamawiającemu ciągłość dostaw paliwa na stacji położonej na terenie miasta Mielca wskazanej w ofercie. 4. Wykonawca zapewni możliwość tankowania oleju napędowego przez 24 godz./ dobę, przez wszystkie dni tygodnia drogą transakcji bezgotówkowych. 5. Stacja paliw powinna być zaopatrzona w system monitoringu prezentujący obraz z obrębu dystrybutorów, z których będą tankowane autobusy Zamawiającego. 6. Stacja paliw Wykonawcy musi posiadać minimum 2 stanowiska przeznaczone do jednoczesnego tankowania autobusów. 7. Stacja paliw musi posiadać parking dla oczekujących autobusów mieszczący co najmniej 3 pojazdy 12 metrowe w jednym czasie. 8. Stacja paliw Wykonawcy musi posiadać przystosowane dla pojazdów typu autobus wjazdy do oraz wyjazdy ze stacji paliw na publicznie dostępną drogę nie powodując utrudnień w ruchu drogowym (tzn. płynny wjazd i wyjazd autobusu nie wymagający dodatkowych manewrów).
Interne Kennung: 2/MKS/P/2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134100 Dieselöl
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywny zakup poprzez tankowanie na stacji paliw Wykonawcy - oleju napędowego (ON) dla potrzeb eksploatacji pojazdów należących do Miejskiej Komunikacji Samochodowej Sp. z o.o. w Mielcu tj.: a) Autobusów komunikacji miejskiej w ilości 33 szt. tj.: - 12 metrowych – 6 szt., - 8,5 m – 10,5 m - 26 szt., - 7,9 m – 1 szt. b) Samochodów: pomoc drogowa – 1 szt., ciężarowy – 2 szt. 2. Szacunkowa wielkość zamówienia w okresie 24 miesięcy wynosi 900 000 litrów oleju napędowego. 3. Olej napędowy tankowany będzie przez Zamawiającego codziennie w ilości ok. 1 635 litrów w dni robocze (od poniedziałku do piątku), 680 litrów w soboty, 265 litrów w niedziele i dni świąteczne (z wyjątkiem dnia 1 listopada – 1 050 litrów oraz innych imprez okolicznościowych – max. 1500 litrów). Wykonawca gwarantuje minimalny określony powyżej poziom paliwa (ON) dla potrzeb Zamawiającego. 4. Ilość tankowań oleju napędowego wszystkich autobusów i pojazdów w okresie realizacji przedmiotu zamówienia wynosić będzie rocznie ok. 8 357, a maksymalna dzienna ilość tankowań w dniu roboczym wynosić będzie 33. 5. Olej napędowy musi spełniać - Wymagania jakościowe zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Gospodarki z dnia 9 października 2015 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych (t.j. Dz.U.2023 poz. 1314), Rozporządzeniem Ministra Gospodarki z dnia 25 marca 2010 r. w sprawie metod badania jakości paliw ciekłych (tekst jednolity Dz.U. 2017 r., poz. 247) z późn. zm., oraz zgodne z Polską Normą (PN) o parametrach nie gorszych niż według Polskiej Normy PN-EN 590:2022-08 dla oleju napędowego. Rodzaj paliwa dostosowany do okresu ich stosowania: w okresie letnim tzw. paliwo letnie, a w okresie zimowym tzw. paliwa zimowe. Wykonawca przedstawi na stacji paliw dokumenty i świadectwa jakościowe paliw na każde żądanie Zamawiającego. 6. Stacje paliw muszą spełniać wymogi przewidziane przepisami dla stacji paliw, zgodne z Rozporządzeniem Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 24 lipca 2023 r. w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać bazy i stacje paliw płynnych, bazy i stacje gazu płynnego, rurociągi przesyłowe dalekosiężne służące do transportu ropy naftowej i produktów naftowych i ich usytuowania (tj. Dz.U. z 2023 r. poz. 1707). 7. Wykonawca zapewni zamawiającemu ciągłość dostaw paliwa na stacji położonej na terenie miasta Mielca wskazanej w ofercie. 8. Wykonawca zapewni możliwość tankowania oleju napędowego przez 24 godz./ dobę, przez wszystkie dni tygodnia drogą transakcji bezgotówkowych. 9. Stacja paliw powinna być zaopatrzona w system monitoringu prezentujący obraz z obrębu dystrybutorów, z których będą tankowane autobusy Zamawiającego. 10. Stacja paliw Wykonawcy musi posiadać minimum 2 stanowiska przeznaczone do jednoczesnego tankowania autobusów. 11. Stacja paliw musi posiadać parking dla oczekujących autobusów mieszczący co najmniej 3 pojazdy 12 metrowe w jednym czasie. 12. Stacja paliw Wykonawcy musi posiadać przystosowane dla pojazdów typu autobus wjazdy do oraz wyjazdy ze stacji paliw na publicznie dostępną drogę nie powodując utrudnień w ruchu drogowym (tzn. płynny wjazd i wyjazd autobusu nie wymagający dodatkowych manewrów). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w SWZ.
Menge: 900 000 Liter
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Brak