2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie Usługi wysyłania i odbierania wiadomości SMS (Short Message Service) i wysyłania MMS (Multimedia Messaging Service).
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Świadczenie Usługi wysyłania i odbierania wiadomości SMS (Short Message Service) i wysyłania MMS (Multimedia Messaging Service). 2. Zamówienie zostało podzielone na II części. część I - Świadczenie Usługi wysyłania i odbierania wiadomości SMS (Short Message Service) i wysyłania MMS (Multimedia Messaging Service). część II - Świadczenie Usługi wysyłania i odbierania wiadomości SMS (Short Message Service). 3. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. Zgodnie z art. 91 ust. 1 ustawy PZP Zamawiający określa maksymalną liczbę części na którą Wykonawca może złożyć ofertę: jeden wykonawca może złożyć Ofertę w odniesieniu do dwóch części zamówienia. Zgodnie z art. 91 ust. 3, Zamawiający ogranicza liczbę części, którą udzieli jednemu wykonawcy do jednej części zamówienia. Zamawiający dokona łącznie badania i oceny ofert w obu częściach, sposób badania i oceny został określony w Rozdziale III pkt. 3 SWZ. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla Części I stanowi Załącznik nr 1a do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz Załącznik nr 2a do SWZ - Istotne postanowienia umowy; dla Części II stanowi Załącznik nr 1b do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz Załącznik nr 2b do SWZ - Istotne postanowienia umowy. 5. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w istotnych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 2a do SWZ dla Części I oraz Załącznik nr 2b do SWZ dla Części II.
Interne Kennung: ZPRZ.270.204.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64212000 Mobiltelefondienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 64210000 Fernsprech- und Datenübertragungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I - Świadczenie Usługi wysyłania i odbierania wiadomości SMS (Short Message Service) i wysyłania MMS (Multimedia Messaging Service).
Beschreibung: Część I - Świadczenie Usługi wysyłania i odbierania wiadomości SMS (Short Message Service) i wysyłania MMS (Multimedia Messaging Service). 1. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. Zgodnie z art. 91 ust. 1 ustawy PZP Zamawiający określa maksymalną liczbę części na którą Wykonawca może złożyć ofertę: jeden wykonawca może złożyć Ofertę w odniesieniu do dwóch części zamówienia. Zgodnie z art. 91 ust. 3, Zamawiający ogranicza liczbę części, którą udzieli jednemu wykonawcy do jednej części zamówienia. Zamawiający dokona łącznie badania i oceny ofert w obu częściach, sposób badania i oceny został określony w Rozdziale III pkt. 3 SWZ. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla Części I stanowi Załącznik nr 1a do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz Załącznik nr 2a do SWZ - Istotne postanowienia umowy. 5. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w istotnych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 2a do SWZ dla Części I.
Interne Kennung: ZPRZ.270.204.2025 - Cz. I
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W ramach przedmiotu zamówienia Zamawiający przewiduje zastosowanie opcji, o której mowa w art. 441 ustawy PZP w zakresie: dla Cz. I: zleceniu wysłania dodatkowych SMS w maksymalnej liczbie 225 mln, SMS EU w maksymalnej liczbie 30 tys, MMS w maksymalnej liczbie 30 tys.
Los: LOT-0002
Titel: Część II - Świadczenie Usługi wysyłania i odbierania wiadomości SMS (Short Message Service).
Beschreibung: Część II - Świadczenie Usługi wysyłania i odbierania wiadomości SMS (Short Message Service). 1. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. Zgodnie z art. 91 ust. 1 ustawy PZP Zamawiający określa maksymalną liczbę części na którą Wykonawca może złożyć ofertę: jeden wykonawca może złożyć Ofertę w odniesieniu do dwóch części zamówienia. Zgodnie z art. 91 ust. 3, Zamawiający ogranicza liczbę części, którą udzieli jednemu wykonawcy do jednej części zamówienia. Zamawiający dokona łącznie badania i oceny ofert w obu częściach, sposób badania i oceny został określony w Rozdziale III pkt. 3 SWZ. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla Części II stanowi Załącznik nr 1b do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz Załącznik nr 2b do SWZ - Istotne postanowienia umowy. 5. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w istotnych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 2b do SWZ dla Części II.
Interne Kennung: ZPRZ.270.204.2025 - Cz. II
Beschreibung der Optionen: W ramach przedmiotu zamówienia Zamawiający przewiduje zastosowanie opcji, o której mowa w art. 441 ustawy PZP w zakresie: dla Cz. II: zlecenie wysłania dodatkowych SMS w maksymalnej liczbie 225 mln.