See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowe ubezpieczenie Szpitala Wojewódzkiego im. Mikołaja Kopernika w Koszalinie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest „Kompleksowe ubezpieczenie Szpitala Wojewódzkiego im. Mikołaja Kopernika w Koszalinie” 2. Rodzaj zamówienia: usługa. 3. Przedmiot zamówienia sklasyfikowany jest we Wspólnym Słowniku Zamówień kod CPV: 66510000-8 - usługi ubezpieczeniowe, 66512100-3 - usługi ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków; 66515000-3 - usługi ubezpieczenia od uszkodzenia lub utraty; 66516000-0 - usługi ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej; 66516100-1 - usługi ubezpieczenia pojazdów mechanicznych od odpowiedzialności cywilnej; 66514110-0 - usługi ubezpieczenia pojazdów mechanicznych; Część 1: Ubezpieczenia OC 1) Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą za szkody będące następstwem udzielenia świadczeń zdrowotnych albo niezgodnego z prawem zaniechania udzielenia świadczeń zdrowotnych (OC obowiązkowe). 2) Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej za szkody wyrządzone osobie trzeciej w związku z prowadzoną działalnością i posiadanym mieniem, które jest wykorzystywane w takiej działalności (OC działalności). 3) Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej za szkody wyrządzone osobie trzeciej w następstwie udzielania świadczeń zdrowotnych albo niezgodnego z prawem zaniechania udzielania świadczeń zdrowotnych w związku z wykonywaniem przez Zamawiającego działalności leczniczej (OC dobrowolne). Część 2: Ubezpieczenie mienia 1) Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk (AR). 2) Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego (EEI). Część 3: Ubezpieczenia komunikacyjne 1) Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych (OC ppm). 2) Ubezpieczenie autocasco (AC/KR). 3) Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW). 4. Szczegółowe informacje na temat przedmiotu zamówienia znajdują się w Załączniku nr 1a-1b do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia) oraz w dodatkach 1-10 stanowiące załączniki do SWZ/OPZ. 5. Zamawiający nie przewiduje możliwości zastosowania prawa opcji. 6. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) pzp. 3% wartości dla zamówienia podstawowego dla Części I 30 % wartości dla zamówienia podstawowego dla Części II 50 % wartości dla zamówienia podstawowego dla Części III
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1: Ubezpieczenia OC
Beschreibung: 1) Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą za szkody będące następstwem udzielenia świadczeń zdrowotnych albo niezgodnego z prawem zaniechania udzielenia świadczeń zdrowotnych (OC obowiązkowe). 2) Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej za szkody wyrządzone osobie trzeciej w związku z prowadzoną działalnością i posiadanym mieniem, które jest wykorzystywane w takiej działalności (OC działalności). 3) Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej za szkody wyrządzone osobie trzeciej w następstwie udzielania świadczeń zdrowotnych albo niezgodnego z prawem zaniechania udzielania świadczeń zdrowotnych w związku z wykonywaniem przez Zamawiającego działalności leczniczej (OC dobrowolne
Los: LOT-0002
Titel: Część 2: Ubezpieczenie mienia
Beschreibung: 1) Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk (AR). 2) Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego (EEI).
Los: LOT-0003
Titel: Część 3: Ubezpieczenia komunikacyjne
Beschreibung: 1) Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych (OC ppm). 2) Ubezpieczenie autocasco (AC/KR). 3) Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW).