2. Verfahren
Verfahren
Titel: IT-Infrastructuur
Beschreibung: IT-Infrastructuur De totale opdrachtwaarde bedraagt €360.000,- (exclusief BTW). Aanbestedende dienst heeft deze inschatting gemaakt op basis van een schatting van een eenmalige investering en support gedurende de looptijd van de Overeenkomst.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48800000 Informationssysteme und Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30211400 Computerkonfigurationen, 48820000 Server, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De initiële looptijd van de Overeenkomst is vastgesteld op twee (2) jaar, ingaande vanaf 11-10-2025. Na afloop van deze periode bestaat de optie tot eenzijdige verlenging door de ODMH voor twee (2) keer één (1) jaar onder dezelfde condities.