2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nieuwbouw IKC Het Palet met geïntegreerde gymvoorziening te Haaksbergen
Beschreibung: De nieuwe huisvesting (ca. 2.442 m2 bruto vloeroppervlak (bvo)) bestaat uit circa 14 groepsruimten, 2 centrale leerpleinen, een speellokaal en algemene ruimten voor het basisonderwijs, een gymvoorziening met bijbehorende ruimten en is verdeeld over twee bouwlagen. De nieuwe huisvesting (ca. 2.442 m2 bruto vloeroppervlak (bvo)) bestaat uit circa 14 groepsruimten, 2 centrale leerpleinen, een speellokaal en algemene ruimten voor het basisonderwijs, een gymvoorziening met bijbehorende ruimten en is verdeeld over twee bouwlagen.
Interne Kennung: 1418
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1