746142-2023 - Wettbewerb
Niederlande – Reinigung von Abwässerkanälen – 230088GSD Reiniging en inspectie riolering gemeente Sliedrecht
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 230088GSD Reiniging en inspectie riolering gemeente Sliedrecht
Beschreibung: Het werk bestaat uit Riool reiniging en inspectie, 2024-2027 binnen de gemeente Sliedrecht en de werkzaamheden zijn in hoofdzaak beschreven in het bijgevoegde programma van eisen onder bijlage F, inclusief bijlagen. De initiële overeenkomst treedt in werking op 15 maart 2024 en eindigt van rechtswege op 1 maart 2028. De overeenkomst kent een wederzijdse verlengingsoptie van twee jaar conform artikel 8.2 van het programma van eisen bijlage F. Zie aanbestedingsdocumenten en pve.
Interne Kennung: 230088GSD
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie aanbestedingsleidraad
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90470000 Reinigung von Abwässerkanälen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90491000 Überprüfung von Abwasserkanälen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Het werk bestaat uit Riool reiniging en inspectie, binnen de gemeente Sliedrecht en de werkzaamheden zijn in hoofdzaak beschreven in het bijgevoegde programma van eisen onder bijlage F, inclusief bijlagen. De initiële overeenkomst treedt in werking op 15 maart 2024 en eindigt van rechtswege op 1 maart 2028. De overeenkomst kent een wederzijdse verlengingsoptie van twee jaar conform artikel 8.2 van het programma van eisen bijlage F. Zie pve en leidraad
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nvt