2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa energii elektrycznej dla Powiatu Żyrardowskiego
Beschreibung: Dostawa energii elektrycznej, w okresie od dnia 01.02.2024 r. do dnia 31.01.2026 r., do siedziby Starostwa Powiatowego w Żyrardowie oraz jednostek organizacyjnych.
Interne Kennung: ZP.272.5.14.2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: nd
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Dostawa energii elektrycznej, w okresie od dnia 01.02.2024 r. do dnia 31.01.2026 r., do siedziby Starostwa Powiatowego w Żyrardowie oraz jednostek organizacyjnych