See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Navýšení kapacity datových uložišť platformy zálohování
Beschreibung: Veřejná zakázka je rozdělena na 2 části: a) Kapacitní rozšíření deduplikační jednotky Předmětem plnění veřejné zakázky pro část a) je pořízení 1ks kapacitního rozšíření deduplikační jednotky včetně instalace a implementace. Účelem této veřejné zakázky je i nadále udržet požadovanou úroveň systému zálohování datových center MPSV, retenční politiku záloh, zefektivnění úloh zálohování a vybalancování zatížení platformy zálohování v rámci lokalit. b) D2D datová uložiště Předmětem plnění veřejné zakázky pro část b) je pořízení 2ks D2D datových uložišť včetně instalace a implementace. Účelem této veřejné zakázky je i nadále udržet požadovanou úroveň systému zálohování datových center MPSV, retenční politiku záloh, zefektivnění úloh zálohování a vybalancování zatížení platformy zálohování v rámci lokalit. Každý účastník je oprávněn účastnit se obou částí veřejné zakázky. Podrobné vymezení předmětu veřejné zakázky, včetně technických podmínek v podrobnostech nezbytných pro zpracování nabídky, je uvedeno v přílohách zadávací dokumentace.
Interne Kennung: 09/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: V souladu se ZZVZ. Důvody pro vyloučení jsou dány ZZVZ.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 51600000 Installation von Computern und Büromaschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: a) Kapacitní rozšíření deduplikační jednotky
Beschreibung: a) Kapacitní rozšíření deduplikační jednotky Předmětem plnění veřejné zakázky pro část a) je pořízení 1ks kapacitního rozšíření deduplikační jednotky včetně instalace a implementace. Účelem této veřejné zakázky je i nadále udržet požadovanou úroveň systému zálohování datových center MPSV, retenční politiku záloh, zefektivnění úloh zálohování a vybalancování zatížení platformy zálohování v rámci lokalit. Podrobné vymezení předmětu veřejné zakázky, včetně technických podmínek v podrobnostech nezbytných pro zpracování nabídky, je uvedeno v přílohách zadávací dokumentace.
Interne Kennung: Část a.
Los: LOT-0002
Titel: b) D2D datová uložiště
Beschreibung: b) D2D datová uložiště Předmětem plnění veřejné zakázky pro část b) je pořízení 2ks D2D datových uložišť včetně instalace a implementace. Účelem této veřejné zakázky je i nadále udržet požadovanou úroveň systému zálohování datových center MPSV, retenční politiku záloh, zefektivnění úloh zálohování a vybalancování zatížení platformy zálohování v rámci lokalit. Podrobné vymezení předmětu veřejné zakázky, včetně technických podmínek v podrobnostech nezbytných pro zpracování nabídky, je uvedeno v přílohách zadávací dokumentace.
Interne Kennung: Část b.