See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankoop van bedrijfsvoertuigen voor maatschappelijk en logistiek gebruik in het kader van de projecten van New Samusocial vzw
Beschreibung: Deze opdracht betreft de aanschaf, levering en ingebruikname van nieuwe, volledig elektrische voertuigen, geschikt voor het collectief vervoer van 9 personen (1 bestuurder + 8 passagiers), overeenkomstig de technische specificaties in het bestek. De opdracht is verdeeld in twee percelen.
Interne Kennung: 2025-23
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: De opdracht wordt geplaatst via een openbare procedure.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144900 Elektrofahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2025-23 - 1
Beschreibung: Voertuigen met inruil
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: 2025-23 - 2
Beschreibung: Voertuigen zonder inruil
Interne Kennung: 2