746323-2025 - Ergebnis
Tschechien – Informationssysteme – Nákup licencí
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelNákup licencí
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je nákup licencí
Interne KennungIVZP25V02000014
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48810000 Informationssysteme
5. Los
LosLOT-0001
TitelDodávka licencí Microsoft Exchange Server SE
BeschreibungDodávka licencí Microsoft Exchange Server SE, bližší specifikace v rámci ZD.
Interne KennungIVZP25V02000014a
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
LosLOT-0003
TitelDodávka licencí k software Microsoft Windows Server 2025
BeschreibungDodávka licencí k software Microsoft Windows Server 2025 z komerčního licenčního programu Microsoft. Bližší specifikace v rámci ZD.
Interne KennungIVZP25V02000014c
LosLOT-0002
TitelDodávka licencí Microsoft Office verze 2024 LTSC
BeschreibungDodávka licencí Microsoft Office verze 2024 LTSC pro Windows v edici Standard nebo Professional Plus z multilicenčního programu, v počtu 250 ks stejné verze software v jednotné edici. Bližší popis v rámci ZD.
Interne KennungIVZP25V02000014b