2. Verfahren
Verfahren
Titel: Uzyskanie decyzji ZRID wraz z dokumentacją projektową i opracowaniami towarzyszącymi dla zadania: „Budowa drogi ekspresowej nr 7 na odcinku Kiełpin – Trasa Armii Krajowej w Warszawie”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Uzyskanie decyzji ZRID wraz z dokumentacją projektową i opracowaniami towarzyszącymi dla zadania: „Budowa drogi ekspresowej nr 7 na odcinku Kiełpin – Trasa Armii Krajowej w Warszawie” Zakres niniejszego postępowania obejmuje także Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na budowę sieci kanalizacyjnej wraz z przepompownią ścieków na osiedlu Wólka Węglowa na terenie Dzielnicy Bielany m. st. Warszawy z podziałem na zadania.
Interne Kennung: O/WA.D-3.2411.33.2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest uzyskanie decyzji wymaganych do rozpoczęcia i prowadzenia robót budowlanych (o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej – „ZRID” i/lub o pozwoleniu na budowę – „PnB”) oraz innych wymaganych pozwoleń/zezwoleń zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Zamówienie przewiduje zaprojektowanie drogi ekspresowej nr 7 (S7) na odcinku od km ok. 343+853,50 tj. od granicy obrębów 05 Dziekanów Polski i 04 Dziekanów Leśny (km lokalny ok. 8+972) do km ok. 22+100 (km lokalny) tj. do połączenia z istniejącą drogą ekspresową S8 wraz z węzłem. W ramach zamówienia należy przeprowadzić ponowną ocenę oddziaływania przedsięwzięcia na środowisko oraz wykonać raport w ramach ponownej oceny oddziaływania na środowisko, wraz ze wszystkimi niezbędnymi analizami, materiałami badawczymi, technicznymi i formalno-prawnymi i w razie potrzeby materiały do wniosku o zmianę decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach. Wykonawca wykona Projekt Budowlany, doszczegółowienie Projektu Budowlanego, materiały niezbędne do uzyskania decyzji ZRID, Opracowania Towarzyszące w tym m.in. dla wyposażenia tuneli, Dokumentację Bezpieczeństwa Tuneli, Analizy i Prognozy Ruchu (w tym pomiary ruchu) wraz z mikrosymulacjami i mikrosymulacjami ruchu, oraz inne dokumenty wynikające z OPZ. Zamówienie przewiduje również zaprojektowanie infrastruktury na rzecz Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w m. st. Warszawie Spółka Akcyjna. zgodnie z ustaleniami zawartymi w Porozumieniu nr 26/P/2022 z dnia 09.02.2023 r. oraz zgodnie z wymaganiami określonymi szczegółowo w części OPZ dotyczącej zadania MPWiK. Zamówienie przewiduje ponadto prawo opcji. W zakresie opcjonalnym zamówienie obejmuje wykonanie systemu geomonitoringu dla etapu projektowego wraz z m. in. uzyskaniem wymaganych zgód, pozwoleń, decyzji, zawarciem umów na potrzeby wykonania pomiarów przed wydaniem decyzji ZRID oraz wykonanie pomiarów i wykonanie raportu końcowego z wykonanych pomiarów. Zakres opcjonalny przewiduje również uzyskanie dodatkowych decyzji środowiskowych lub innych dokumentów wymaganych przepisami prawa w zakresie wynikającym z powiązania drogi ekspresowej S7 z istniejącą drogą ekspresową S8 oraz wykonanie projektu budowlanego i innych materiałów projektowych dla rozwiązań przewidzianych w uzyskanych DŚU i dla przewidzianych usprawnień ruchu w tym na istniejącej drodze S8 wraz z materiałami niezbędnymi do uzyskania decyzji ZRID. Szacunkowa Wartość Zamówienia – powyżej 10 000 000 EUR.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71330000 Verschiedene von Ingenieuren erbrachte Dienstleistungen, 71332000 Dienstleistungen im Bereich Geotechnik, 71351100 Vorbereitung und Analyse von Bohrkernen, 71354000 Kartografiedienste, 71355000 Vermessungsarbeiten, 71335000 Technische Studien
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość zastosowania prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust 1 ustawy Pzp. Pozostałe informacje dotyczące opcji zawarte są w SWZ.