2. Verfahren
Verfahren
Titel: Úklid v budovách Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže v Brně v letech 2026 až 2030
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je závazek dodavatele poskytovat řádně a včas úklidové služby v objektu celého sídla zadavatele a na veřejném prostranství okolo těchto budov, konkrétně: • v budově na třídě Kpt. Jaroše 1926/7 v Brně, • v budově na třídě Kpt. Jaroše 1969/7a v Brně, • na veřejném prostranství před a okolo budovy na třídě Kpt. Jaroše 7 v Brně, • na veřejném prostranství v průjezdu pod budovou na třídě Kpt. Jaroše 7a v Brně, a • na chodníku na třídě Kpt. Jaroše podél budovy na třídě Kpt. Jaroše 7a v Brně, a za tímto účelem obstarat ekologicky šetrný a zdravotně nezávadný spotřební materiál nezbytný k poskytování úklidových služeb. Podrobné vymezení předmětu veřejné zakázky, včetně technických podmínek (vymezujících rozsah, četnost a způsob provádění úklidu v budovách zadavatele a na přilehlých veřejných prostranstvích), dále obchodních, platebních a jiných smluvních podmínek, je blíže specifikováno v přílohách zadávací dokumentace.
Interne Kennung: 8/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung
5. Los
Los: LOT-0001