See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Realizacja dostawy pn. "Samochód zaopatrzeniowy"
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja dostawy pn. "Samochód zaopatrzeniowy". 2. Samochód powinien spełniać m.in. następujące wymagania: a) ustawy Prawo o ruchu drogowym (t.j. Dz. U. z 2024 r., poz. 1251, ze zm.), wraz z przepisami wykonawczymi do ustawy; b) rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 20 czerwca 2007 r. w sprawie wykazu wyrobów służących zapewnieniu zasad bezpieczeństwa publicznego lub ochronie zdrowia i życia oraz mienia, a także zasad wydawania dopuszczenia tych wyrobów do użytkowania (Dz. U. z 2007 r., Nr 143, poz. 1002, ze zm); c) rozporządzenia ministrów: Spraw Wewnętrznych i Administracji, Obrony Narodowej, Finansów oraz Sprawiedliwości z dnia 22 marca 2019 r. w sprawie pojazdów specjalnych i używanych do celów specjalnych Policji, Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Agencji Wywiadu, Służby Kontrwywiadu Wojskowego, Służby Wywiadu Wojskowego, Centralnego Biura Antykorupcyjnego, Straży Granicznej, Służby Ochrony Państwa, Krajowej Administracji Skarbowej, Służby Więziennej i straży pożarnej (Dz. U. z 2019 r., poz 594); d) pojazd fabrycznie nowy; e) pojazd wyposażony w urządzenia świetlne i sygnalizacyjne pojazdu uprzywilejowanego; f) skrzynia ładunkowa; g) winda samochodowa fabrycznie nowa zamontowana z tyłu pojazdu do skrzyni ładunkowej, h) pojazd wyposażony m.in. w następujące wyposażenie dodatkowe: - radiotelefon przewoźny oraz radiotelefony noszone, - tablet wraz z aplikacją do wysyłania statusów i lokalizacji pojazdów, - mobilny maszt oświetleniowy, - elektryczny paletowy wózek, - palety, - regały metalowe 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do Zaproszenia do negocjacji. 4. Zadanie realizowane jest w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025 - 2026.
Vorherige Bekanntmachung: 730005-2025
Interne Kennung: PKT.2370.8.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Postępowanie prowadzone jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 6 ustawy Prawo zamówień publicznych. 2. W postępowaniu Zaproszenie do negocjacji skierowano do jednego Wykonawcy, tj. STOLARCZYK MIROSŁAW TECHNOLOGIA POŻARNICZA, ul. Ściegiennego 268, 25-116 Kielce. 3. Negocjacje odbyły się w dniu 05.11.2025 r. w siedzibie oddziału Wykonawcy. 4. Po zakończonych negocjacjach, Wykonawca złożył wymagane w postępowaniu oświadczenia oraz podmiotowe środki dowodowe. 5. Po zweryfikowaniu ich poprawności, w dniu 07.11.2025 r. zawarto z Wykonawcą umowę na realizację dostawy pn. "Samochód zaopatrzeniowy".
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144200 Notfalleinsatzfahrzeuge, 34142000 Kranwagen und Muldenkipper, 34942000 Signalgeräte, 31518000 Signalleuchten, 32236000 Funktelefone, 32344210 Funkausrüstung, 31521320 Taschenlampen, 38112100 Globale Navigations- und Ortungssysteme (GPS oder gleichwertiges System), 30213200 Tablettcomputer, 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme, 31680000 Elektrische Bedarfsartikel und Zubehör, 44461000 Stützen, 42415110 Gabelstapler, 44143000 Paletten, 39141100 Schränke und Regale, 44212250 Masten, 35110000 Ausrüstung für Brandbekämpfung, Rettung und Sicherheit, 42418910 Beladevorrichtungen, 44510000 Werkzeug
5. Los
Los: LOT-0001
Menge: 1 Stück