746438-2025 - Wettbewerb
Polen – Feuerwehrfahrzeuge – Dostawa średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego z funkcją dostarczania wody do celów bytowych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego z funkcją dostarczania wody do celów bytowych
BeschreibungDostawa średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego z funkcją dostarczania wody do celów bytowych - szczegóły w załączniku nr 1 do SWZ
Interne KennungMT.2370.3.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZastosowanie skróconego terminu składania ofert i tym samym procedury przyśpieszonej jest spowodowane koniecznością wydatkowania posiadanych środków finansowych do końca roku budżetowego, otrzymanych w ramach ” Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej” i tym samym wyposażenie Komendy Miejskiej PSP w Świętochłowicach w niezbędne środki w postaci samochodu ratowniczo - gaśniczego z funkcją dostarczania wody do celów bytowych
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungDostawa średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego z funkcją dostarczania wody do celów bytowych - szczegóły w załączniku nr 1 do SWZ.
Menge1 Stück