746453-2023 - Ergebnis
Niederlande – Forschungs- und Entwicklungsdienste und zugehörige Beratung – Een verkenning naar en de ontwikkeling van een ‘zorgmodel’ klinische-arbeidsgeneeskundige zorg
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Een verkenning naar en de ontwikkeling van een ‘zorgmodel’ klinische-arbeidsgeneeskundige zorg
Beschreibung: Opdrachtgever van de aanbesteding De directie Gezond & Veilig Werken van het ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid (SZW) is opdrachtgever van deze aanbesteding. De Rijksinkoopsamenwerking (RIS) begeleidt de aanbesteding. 1. Wat willen we? MSZW heeft aan de Tweede kamer toegezegd de motie uit voeren. Uit overleg met de betrokken beroepsgroepen Nederlandse Vereniging van Klinische Arbeidsgeneeskunde (hierna: NVKA), de Nederlandse Vereniging voor Arbeids- en Bedrijfsgeneeskunde (NVAB), VWS en het Zorginstituut Nederland blijkt dat het gaat om integratie van klinische-arbeidsgeneeskundige zorg in de oncologische zorg (d.w.z. op lokaal niveau in zorgpaden), waarbij ook andere betrokken zorgprofessionals dan de klinische-arbeidsgeneeskundige een rol kunnen hebben in de uitvoering van die zorg. Scope van het project Voor het project moet de klinische-arbeidsgeneeskundige zorg geplaatst worden in de bredere context van arbocuratieve zorg in het kader van: • Arbeidsgerichte zorg voor werk(zoek)enden en studerenden met functionele beperkingen (i.h.b. als gevolg van kanker of de behandeling daarvan), in regionale, transmurale en domein overstijgende zorgnetwerken, met als doel het bieden van continuïteit van zorg die start met diagnosestelling, behandeling vroeg na de diagnose en via revalidatie tot re-integratie/ begeleiding naar/op de werkvloer. • Diagnostiek, behandeling en preventie van arbeidsgerelateerde ziekte (i.h.b. kanker). Verder moet de klinische-arbeidsgeneeskundige zorg bezien worden in de context van: 1. het (beperkte) bereik van de huidige arbeidsgerelateerde gezondheidszorg, met bijna 50% van de werk(zoek)enden die geen (goede) toegang hebben tot deze zorg; 2. De ontwikkelingen in de organisatie en financiering van de algemene curatieve gezondheidszorg (Integraal ZorgAkkoord, persoonsgerichte zorg in regionale netwerken over de grenzen van het sociale domein, ‘stepped care’, uitkomstgerichte financiering, etc.). Opdrachtgever van de aanbesteding De directie Gezond & Veilig Werken van het ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid (SZW) is opdrachtgever van deze aanbesteding. De Rijksinkoopsamenwerking (RIS) begeleidt de aanbesteding. 1. Wat willen we? MSZW heeft aan de Tweede kamer toegezegd de motie uit voeren. Uit overleg met de betrokken beroepsgroepen Nederlandse Vereniging van Klinische Arbeidsgeneeskunde (hierna: NVKA), de Nederlandse Vereniging voor Arbeids- en Bedrijfsgeneeskunde (NVAB), VWS en het Zorginstituut Nederland blijkt dat het gaat om integratie van klinische-arbeidsgeneeskundige zorg in de oncologische zorg (d.w.z. op lokaal niveau in zorgpaden), waarbij ook andere betrokken zorgprofessionals dan de klinische-arbeidsgeneeskundige een rol kunnen hebben in de uitvoering van die zorg. Scope van het project Voor het project moet de klinische-arbeidsgeneeskundige zorg geplaatst worden in de bredere context van arbocuratieve zorg in het kader van: • Arbeidsgerichte zorg voor werk(zoek)enden en studerenden met functionele beperkingen (i.h.b. als gevolg van kanker of de behandeling daarvan), in regionale, transmurale en domein overstijgende zorgnetwerken, met als doel het bieden van continuïteit van zorg die start met diagnosestelling, behandeling vroeg na de diagnose en via revalidatie tot re-integratie/ begeleiding naar/op de werkvloer. • Diagnostiek, behandeling en preventie van arbeidsgerelateerde ziekte (i.h.b. kanker). Verder moet de klinische-arbeidsgeneeskundige zorg bezien worden in de context van: 1. het (beperkte) bereik van de huidige arbeidsgerelateerde gezondheidszorg, met bijna 50% van de werk(zoek)enden die geen (goede) toegang hebben tot deze zorg; 2. De ontwikkelingen in de organisatie en financiering van de algemene curatieve gezondheidszorg (Integraal ZorgAkkoord, persoonsgerichte zorg in regionale netwerken over de grenzen van het sociale domein, ‘stepped care’, uitkomstgerichte financiering, etc.). Opdrachtgever van de aanbesteding De directie Gezond & Veilig Werken van het ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid (SZW) is opdrachtgever van deze aanbesteding. De Rijksinkoopsamenwerking (RIS) begeleidt de aanbesteding. 1. Wat willen we? MSZW heeft aan de Tweede kamer toegezegd de motie uit voeren. Uit overleg met de betrokken beroepsgroepen Nederlandse Vereniging van Klinische Arbeidsgeneeskunde (hierna: NVKA), de Nederlandse Vereniging voor Arbeids- en Bedrijfsgeneeskunde (NVAB), VWS en het Zorginstituut Nederland blijkt dat het gaat om integratie van klinische-arbeidsgeneeskundige zorg in de oncologische zorg (d.w.z. op lokaal niveau in zorgpaden), waarbij ook andere betrokken zorgprofessionals dan de klinische-arbeidsgeneeskundige een rol kunnen hebben in de uitvoering van die zorg. Scope van het project Voor het project moet de klinische-arbeidsgeneeskundige zorg geplaatst worden in de bredere context van arbocuratieve zorg in het kader van: • Arbeidsgerichte zorg voor werk(zoek)enden en studerenden met functionele beperkingen (i.h.b. als gevolg van kanker of de behandeling daarvan), in regionale, transmurale en domein overstijgende zorgnetwerken, met als doel het bieden van continuïteit van zorg die start met diagnosestelling, behandeling vroeg na de diagnose en via revalidatie tot re-integratie/ begeleiding naar/op de werkvloer. • Diagnostiek, behandeling en preventie van arbeidsgerelateerde ziekte (i.h.b. kanker). Verder moet de klinische-arbeidsgeneeskundige zorg bezien worden in de context van: 1. het (beperkte) bereik van de huidige arbeidsgerelateerde gezondheidszorg, met bijna 50% van de werk(zoek)enden die geen (goede) toegang hebben tot deze zorg; 2. De ontwikkelingen in de organisatie en financiering van de algemene curatieve gezondheidszorg (Integraal ZorgAkkoord, persoonsgerichte zorg in regionale netwerken over de grenzen van het sociale domein, ‘stepped care’, uitkomstgerichte financiering, etc.).
Interne Kennung: 201865005.012.001
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 73000000 Forschungs- und Entwicklungsdienste und zugehörige Beratung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 73200000 Beratung im Bereich Forschung und Entwicklung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 343103
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Er is een mogelijkheid tot budget neutrale verlenging die uiterlijk loopt tot 31 juli 2026.