2. Verfahren
Verfahren
Titel: Genudbud af vedligehold af grønne områder i Nordfyns Kommune
Beschreibung: Nordfyns Kommune udbyder opgaven med at varetage vedligeholdelsen af grønne områder.
Vorherige Bekanntmachung: 528385-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen, 77320000 Pflegearbeiten für Sportplätze, 77340000 Baum- und Heckenschnitt
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Aftalen træder i kraft den 1.april 2026 og løber til og med 31.marts 2030 Aftalen kan forlænges 2 gang med 12 måneder. Såfremt Ordregiver ønsker at forlænge Aftalen skal Ordregiver give Leverandøren besked herom senest 3 måneder før aftaleudløb. Aftalen inklusiv optioner udløber dermed senest den 31.marts 2032.