746523-2023 - Planung
Niederlande – Reparatur und Wartung von medizinischen Geräten und Präzisionsgeräten – Marktconsultatie Preventief en correctief onderhoud en doorontwikkeling van Motek Medical apparatuur
Vorinformation oder eine regelmäßige nicht verbindliche Bekanntmachung nur zu Informationszwecken
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Marktconsultatie Preventief en correctief onderhoud en doorontwikkeling van Motek Medical apparatuur
Beschreibung: Het Militair Revalidatie Centrum (MRC) Aardenburg heeft een viertal verschillende medische Producten van fabrikant Motek Medical staan waarvoor onderhoud en doorontwikkeling nodig is. Van alle vier de onderstaande apparaten is er één exemplaar aanwezig bij het MRC te Doorn, de Producten zijn: • Computer Assisted Rehabilitation Environment (CAREN Extended) • Gait Real-time Analysis Interactive Lab (GRAIL) • C-Mill VR+ • Dynamic Stability and Balance Learning Environment (DynSTABLE) Scope: Voor de bij MRC aanwezige CAREN Extended, GRAIL, C-Mill VR+ en DynSTABLE : • Directe technische ondersteuning middels een helpdesk van maandag t/m vrijdag van tenminste 09:00 uur tot 17:00 uur (met uitzondering van nationale feestdagen) met direct toegang tot technische kennis van het product; • Jaarlijks preventief onderhoudsbezoek; • Maandelijks preventief servicebezoek; • Firmware-updates; • Software updates/ upgrades inclusief bug fixes; • Correctief onderhoud, doorontwikkeling en verhuizing; • Het ontmantelen, verhuizen en in bedrijf stellen van de producten; • Upgrade en vervanging van de installed base van CAREN Extended; Onder de dienstverleningsovereenkomst is het niet mogelijk om nieuwe producten af te nemen of om andere Producten te onderhouden/verhuizen dan de Producten die vermeld zijn binnen de scope. De dienstverleningsovereenkomst is er op gericht om te zorgen dat de huidige Producten werkzaam blijven dan wel dat de Producten effectiever of efficiënter ingezet kunnen worden. De waarde van de dienstverleningsovereenkomst wordt ingeschat op meer dan € 100.000 per jaar. Hierbij de kanttekening dat correctief onderhoud en doorontwikkeling voor de middellange tot lange termijn niet gekwantificeerd kan worden omdat de waarde hiervan afhankelijk is van wat defect is en de frequentie waarin het voorkomt. Ook doorontwikkeling op middellange tot lange termijn is moeilijk te kwantificeren. Het gevolg van deze onzekerheid is dat de waarde over 10 jaar significant hoger zou kunnen worden dan het nu ingeschatte bedrag. Voor de planning van de markconsultatie zie de actuele planning in Mercell (https://s2c.mercell.com/today/63486). De planning (op het moment van publicatie van deze marktconsultatie) is dat de marktconsultatie open staat tot woensdag 17 januari 2024 om 16:00.
Interne Kennung: n.v.t.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50400000 Reparatur und Wartung von medizinischen Geräten und Präzisionsgeräten