2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej obiektów małej retencji na terenie Nadleśnictwa Potrzebowice.”
Beschreibung: W ramach usługi Wykonawca zobowiązany będzie do opracowania dokumentacji projektowo-kosztorysowej. Przyjęty opis przedmiotu zamówienia stanowi wstępne założenie, które mogą ulec modyfikacji z wyłączeniem lokalizacji. Przedmiot zamówienia obejmuje opracowanie dokumentacji projektowo kosztorysowej. Przedmiot zamówienia został podzielony na cztery części: a) Część I – „Budowa progu na rowie melioracyjnym na terenie leśnictwa Kaczeniec”. Przygotowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej budowy progu drewnianego z narzutem kamiennym na rowie melioracyjnym, spowalniającym odpływ wody z jeziora Zgniłe oraz z rowu melioracyjnego biegnącego przez oddziały 533, 532. Planowany obiekt znajduje się na terenie użytku ekologicznego Jezioro Zgniłe, obszar Natura2000 PLB 300015 Puszcza Notecka. Zarówno jezioro jak i rów charakteryzują się dużymi, okresowymi wahaniami poziomu wód gruntowych. Planowane materiały: drewno, kamień naturalny. Wysokość piętrzenia do 0,5 m. Powiat czarnkowsko-trzcianecki, gmina Drawsko, obręb Piłka, działka nr 7144/3. Adres leśny: 08-08-1-08-533-x-00. b) Część II – „Budowa przepustu w ciągu drogi leśnej na terenie leśnictwa Kamiennik”. Przygotowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej budowy przepustu rurowego odprowadzającego wodę z rowu melioracyjnego (333 tylda c) do oddziału 333 b, przez drogę leśną w oddziale 333 tylda a do obszarów podmokłych. Przepust o długości do 9 m. Rów melioracyjny ma swoje zakończenie na drodze leśnej, teren charakteryzuje się sporym spadkiem. Okresowo rowem spływają znaczące ilości wody które gromadzą się u podnóża nasypu drogowego. 02 ( Czarnkowsko-trzcianecki ), 032 ( Drawsko ), 0004 ( Drawsko Nadleśnictwo ), działka nr 7007/1. Adres leśny: 08-08-1-04-333-h-00. c) Część III – „Przebudowa istniejącego mostu na rzece Miała, w leśnictwie Mężyk ”. Przygotowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej rozbiórki starego, betonowego oraz budowy nowego mostu na Rzece Miała w okolicach osady Bielsko. Betonowy most, znajduje się w ciągu drogi leśnej. Jeden z przyczółków znajduje się na terenie w zarządzie PGL LP, drugi na działce nr 34 (300208_5.0016.34), będącej w zarządzie PGW Wody Polskie. Most przystosowany będzie do ruchu wysokotonażowego. Przyczółki mostu są sukcesywnie podmywane, co w efekcie może skutkować zawaleniem mostu i zamknięciem światła rzeki Miały. Lokalizacja: 30 (Wielkopolskie), 02 (Czarnkowsko-Trzcianecki), 085 (Wieleń obszar wiejski), 0016 (Mężyk), dz. nr 7295/1. Adres leśny: 08-08-1-06-314-k-00. Obszar NATURA 2000 - PLB300015 - Puszcza Notecka, PLH300042 - Dolina Miały. d) Część IV – „Przebudowa istniejącego mostu na rzece Miała, w leśnictwie Osina ”. Przygotowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej rozbiórki starego, betonowego oraz budowy nowego mostu na Rzece Miała w okolicach osady Marylec. Betonowy most, znajduje się w ciągu drogi leśnej. Przyczółki mostu znajdują się na gruncie w zarządzie PGL LP, są sukcesywnie podmywane, co w efekcie może skutkować zawaleniem mostu i zamknięciem światła rzeki Miały. Most przystosowany będzie do ruchu wysokotonażowego. 30 ( WIELKOPOLSKIE ), 02 ( Czarnkowsko-trzcianecki ), 032 ( Drawsko ), 0009 ( Marylin ), dz. nr 7306/2. Adres leśny: 08-08-1-05-323-h-00. Obszar NATURA 2000 - PLB300015 - Puszcza Notecka, PLH300042 - Dolina Miały.
Interne Kennung: ZG.270.48.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71330000 Verschiedene von Ingenieuren erbrachte Dienstleistungen, 71322300 Planungsleistungen für Brücken
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: „Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej obiektów małej retencji na terenie Nadleśnictwa Potrzebowice” Część I – „Budowa progu na rowie melioracyjnym na terenie leśnictwa Kaczeniec”.
Beschreibung: Wykonanie dokumentacji projektowo kosztorysowej z projektem wykonawczym wraz z uzyskaniem niezbędnych uzgodnień, opinii i decyzji (w tym pozwolenia wodno – prawnego), pozwalających na wykonanie robót określonych projektem na następujące zadanie „Budowa progu na rowie melioracyjnym na terenie leśnictwa Kaczeniec”. (Zadanie nr 08-08-1.2-01) Przygotowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej budowy progu drewnianego z narzutem kamiennym na rowie melioracyjnym, spowalniającym odpływ wody z jeziora Zgniłe oraz z rowu melioracyjnego biegnącego przez oddziały 533, 532. Planowany obiekt znajduje się na terenie użytku ekologicznego Jezioro Zgniłe, obszar Natura2000 PLB 300015 Puszcza Notecka. Zarówno jezioro jak i rów charakteryzują się dużymi, okresowymi wahaniami poziomu wód gruntowych. Planowane materiały: drewno, kamień naturalny. Wysokość piętrzenia do 0,5 m. Powiat czarnkowsko-trzcianecki, gmina Drawsko, obręb Piłka, działka nr 7144/3. Adres leśny: 08-08-1-08-533-x-00.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71330000 Verschiedene von Ingenieuren erbrachte Dienstleistungen
Menge: 1 Stück
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia zamówień, o których mowa w art. 441 ustawy PZP.
Los: LOT-0005
Titel: „Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej obiektów małej retencji na terenie Nadleśnictwa Potrzebowice” Część II – „Budowa przepustu w ciągu drogi leśnej na terenie leśnictwa Kamiennik”
Beschreibung: Wykonanie dokumentacji projektowo kosztorysowej z projektem wykonawczym wraz z uzyskaniem niezbędnych uzgodnień, opinii i decyzji (w tym pozwolenia wodno – prawnego), pozwalających na wykonanie robót określonych projektem na następujące zadanie „Budowa przepustu w ciągu drogi leśnej na terenie leśnictwa Kamiennik”. (Zadanie nr 08-08-1.2-02) Przygotowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej budowy przepustu rurowego odprowadzającego wodę z rowu melioracyjnego (333 tylda c) do oddziału 333 b, przez drogę leśną w oddziale 333 tylda a do obszarów podmokłych. Przepust o długości do 9 m. Rów melioracyjny ma swoje zakończenie na drodze leśnej, teren charakteryzuje się sporym spadkiem. Okresowo rowem spływają znaczące ilości wody które gromadzą się u podnóża nasypu drogowego. 02 ( Czarnkowsko-trzcianecki ), 032 ( Drawsko ), 0004 ( Drawsko Nadleśnictwo ), działka nr 7007/1. Adres leśny: 08-08-1-04-333-h-00.
Los: LOT-0006
Titel: „Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej obiektów małej retencji na terenie Nadleśnictwa Potrzebowice” Część III –„Przebudowa istniejącego mostu na rzece Miała, w leśnictwie Mężyk ”.
Beschreibung: Wykonanie dokumentacji projektowo kosztorysowej z projektem wykonawczym wraz z uzyskaniem niezbędnych uzgodnień, opinii i decyzji (w tym pozwolenia wodno – prawnego), pozwalających na wykonanie robót określonych projektem na następujące zadanie „Przebudowa istniejącego mostu na rzece Miała, w leśnictwie Mężyk ”. (Zadanie nr 08-08-2.1-01) Przygotowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej rozbiórki starego, betonowego oraz budowy nowego mostu na Rzece Miała w okolicach osady Bielsko. Betonowy most, znajduje się w ciągu drogi leśnej. Jeden z przyczółków znajduje się na terenie w zarządzie PGL LP, drugi na działce nr 34 (300208_5.0016.34), będącej w zarządzie PGW Wody Polskie. Most przystosowany będzie do ruchu wysokotonażowego. Przyczółki mostu są sukcesywnie podmywane, co w efekcie może skutkować zawaleniem mostu i zamknięciem światła rzeki Miały. Lokalizacja: 30 (Wielkopolskie), 02 (Czarnkowsko-Trzcianecki), 085 (Wieleń obszar wiejski), 0016 (Mężyk), dz. nr 7295/1. Adres leśny: 08-08-1-06-314-k-00. Obszar NATURA 2000 - PLB300015 - Puszcza Notecka, PLH300042 - Dolina Miały.
Los: LOT-0007
Titel: „Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej obiektów małej retencji na terenie Nadleśnictwa Potrzebowice” Część IV –„Przebudowa istniejącego mostu na rzece Miała, w leśnictwie Osina ”.
Beschreibung: wykonanie dokumentacji projektowo kosztorysowej z projektem wykonawczym wraz z uzyskaniem niezbędnych uzgodnień, opinii i decyzji (w tym pozwolenia wodno – prawnego), pozwalających na wykonanie robót określonych projektem na następujące zadanie „Przebudowa istniejącego mostu na rzece Miała, w leśnictwie Osina ”. (Zadanie nr 08-08-2.1-02). Przygotowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej rozbiórki starego, betonowego oraz budowy nowego mostu na Rzece Miała w okolicach osady Marylec. Betonowy most, znajduje się w ciągu drogi leśnej. Przyczółki mostu znajdują się na gruncie w zarządzie PGL LP, są sukcesywnie podmywane, co w efekcie może skutkować zawaleniem mostu i zamknięciem światła rzeki Miały. Most przystosowany będzie do ruchu wysokotonażowego. 30 ( WIELKOPOLSKIE ), 02 ( Czarnkowsko-trzcianecki ), 032 ( Drawsko ), 0009 ( Marylin ), dz. nr 7306/2. Adres leśny: 08-08-1-05-323-h-00. Obszar NATURA 2000 - PLB300015 - Puszcza Notecka, PLH300042 - Dolina Miały.