2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla OSP w Rachowicach
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa jednego fabrycznie nowego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego przeznaczonego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Rachowicach. Samochód zamawiany jest z wyposażeniem, które wyspecyfikowano w dokumentacji przetargowej i które wykonawca musi zamontować w pojeździe. Część wyposażenia zostanie przekazana wykonawcy przez Ochotniczą Straż Pożarną w Rachowicach, celem jego zamontowania w dostarczanym pojeździe na zasadach określonych w niniejszej SWZ.
Interne Kennung: ZP-14/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: termin rozliczenia dotacji
Zentrale Elemente des Verfahrens: Przetarg nieograniczony
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0005
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa jednego fabrycznie nowego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego przeznaczonego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Rachowicach. Samochód zamawiany jest z wyposażeniem, które wyspecyfikowano w dokumentacji przetargowej i które wykonawca musi zamontować w pojeździe. Część wyposażenia zostanie przekazana wykonawcy przez Ochotniczą Straż Pożarną w Rachowicach, celem jego zamontowania w dostarczanym pojeździe na zasadach określonych w niniejszej SWZ.
Menge: 1 Stück