746663-2025 - Ergebnis
Tschechien – Tragbare Computer – Stolní a přenosné počítače 2023 II
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelStolní a přenosné počítače 2023 II
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody s jedním dodavatelem na dodávky stolních počítačů a notebooků, včetně příslušenství, pro s. p. DIAMO a jeho organizační složky, a to v rozsahu specifikovaném těmito zadávacími podmínkami. Kromě dodávek stolních a All-In-One počítačů, notebooků, monitorů a příslušenství zahrnuje předmět veřejné zakázky i jejich balení a jejich doručení do určených míst plnění a zajištění údržby a servisu v záruční době. Přesné parametry stolních a All-In-One počítačů, notebooků, monitorů a příslušenství poptávaných zadavatelem včetně dalších požadavků na plnění a zadávací podmínky, jsou stanoveny v přílohách č. 2, 3, 4 a 5 zadávacích podmínek. Nabízené stolní a All-In- One počítače, notebooky. monitory a příslušenství musí splňovat předepsané minimální požadavky.
Vorherige Bekanntmachung340587-2023
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody s jedním dodavatelem na dodávky stolních počítačů a notebooků, včetně příslušenství, pro s. p. DIAMO a jeho organizační složky, a to v rozsahu specifikovaném těmito zadávacími podmínkam
Interne Kennung06/VZZ/ŘSP/2023