746729-2023 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten – Świadczenie usług ochrony fizycznej osób i mienia na terenie Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej sp. z o.o.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług ochrony fizycznej osób i mienia na terenie Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej sp. z o.o.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług ochrony fizycznej osób i mienia na terenie Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej sp. z o.o. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jest zawarty w częściach: III.1, III.2 oraz III.3 SWZ. 3. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych w podziale na następujące części: - CZĘŚĆ 1 ZAMÓWIENIA: Gdański Park Naukowo-Technologiczny, przy ul. Trzy Lipy 3, 80-172 Gdańsk; - CZĘŚĆ 2 ZAMÓWIENIA: Bałtycki Port Nowych Technologii, przy ul. Kadłubowców 2, 81-336 Gdynia; - CZĘŚĆ 3 ZAMÓWIENIA: Kartoszyno, w gminie Krokowa. 4. Zamawiający informuje, że nie przewiduje zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 PZP. 5. Zamawiający dopuszcza powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcy. 6. Zamawiający żąda wskazania przez Wykonawcę w ofercie części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz podania nazw ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani. 7. Wymagania w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy w okolicznościach, o których mowa w art. 95 PZP: 1) Zamawiający wymaga zatrudnienia na podstawie umowy o pracę przez Wykonawcę lub podwykonawcę osób wykonujących wskazane poniżej czynności w trakcie realizacji zamówienia: bezpośrednia ochrona fizyczna osób i mienia na terenie Zamawiającego. 2) W trakcie realizacji zamówienia Zamawiający uprawniony jest do wykonywania czynności kontrolnych wobec Wykonawcy odnośnie do spełniania przez Wykonawcę lub podwykonawcę wymogu zatrudnienia na podstawie stosunku pracy osób wykonujących czynności wskazane w pkt 1). Szczegółowy zakres powyższych czynności został określony w częściach II.1, II.2 oraz II.3 SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79711000 Überwachung von Alarmanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Gdański Park Naukowo-Technologiczny, przy ul. Trzy Lipy 3, 80-172 Gdańsk
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług ochrony fizycznej osób i mienia na terenie Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej sp. z o.o. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jest zawarty w części: III.1 SWZ.
Interne Kennung: CZĘŚĆ 1 ZAMÓWIENIA:
Los: LOT-0002
Titel: Bałtycki Port Nowych Technologii, przy ul. Kadłubowców 2, 81-336 Gdynia
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług ochrony fizycznej osób i mienia na terenie Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej sp. z o.o. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jest zawarty w części: III.2 SWZ.
Interne Kennung: CZĘŚĆ 2 ZAMÓWIENIA:
Los: LOT-0003
Titel: Kartoszyno, w gminie Krokowa.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług ochrony fizycznej osób i mienia na terenie Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej sp. z o.o. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jest zawarty w części: III.3 SWZ.
Interne Kennung: CZĘŚĆ 3 ZAMÓWIENIA: