746736-2023 - Ergebnis
Belgien – Überlassung von medizinischem Personal – Aanstelling interimbureaus voor zorg- en verpleegkundig personeel
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Sonderregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanstelling interimbureaus voor zorg- en verpleegkundig personeel
Beschreibung: Aanstelling interimbureaus voor zorg- en verpleegkundig personeel
Interne Kennung: PPP00Y-560/3055/2023-279
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79625000 Überlassung von medizinischem Personal
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Aanstelling bureau voor interim zorg- en verplegend personeel voor korte opdrachten
Beschreibung: Voor de opvang van ziekteverloven of verloven wenst het woonzorgcentrum beroep te doen op een interimkantoor die kan zorgen voor tijdelijke tewerkstelling van zorg- en verplegend personeel.
Interne Kennung: 2023-279
Haupteinstufung (cpv): 79624000 Überlassung von Pflegepersonal
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79625000 Überlassung von medizinischem Personal
Los: LOT-0002
Titel: Aanstelling bureau voor interim zorg- en verplegend personeel voor langere opdrachten
Beschreibung: Het woonzorgcentrum wenst voor de vervanging van langdurig zieken beroep te doen op een interimkantoor die kan zorgen voor zorg- en verplegend personeel die gedurende een langere tijd kunnen werken (2 - 6 maanden).
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79624000 Überlassung von Pflegepersonal