746781-2025 - Ergebnis
Dänemark – Fernheizungsleitungen – Fjernvarmerør og -komponenter til TREFOR Varme A/S
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelFjernvarmerør og -komponenter til TREFOR Varme A/S
BeschreibungUdbuddet omfatter fjernvarmerør og -komponenter til fjernvarmeforsyning, herunder stålrør og fleksible rør. Der henvises til det fulde udbudsmateriale for en mere detaljeret beskrivelse af opgaven.
Vorherige Bekanntmachung421809-2025
Interne Kennung515651
VerfahrensartVerhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44163120 Fernheizungsleitungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44160000 Rohrleitungen, Rohrleitungssysteme, Leitungen, Ummantelungen, Verrohrungen und zugehörige Artikel
5. Los
LosLOT-0001
TitelDelaftale 1: Stålrør og komponenter
BeschreibungOmfatter stålrør og komponenter. Der henvises til det fulde udbudsmateriale for en mere detaljeret beskrivelse af opgaven.
Interne Kennung515738
LosLOT-0002
TitelDelaftale 2: Fleksible rør
BeschreibungOmfatter fleksible rør. Der henvises til det fulde udbudsmateriale for en mere detaljeret beskrivelse af opgaven.
Interne Kennung515755