2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst Inhuur Beleidsspecialist - Digitale Transport Strategie
Beschreibung: De rol betreft ondersteuning van IenW bij de uitvoering en borging van internationale activiteiten op het gebied van digitale logistiek en datadeling binnen de Europese Unie. EUR 350.000 excl. BTW
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79421200 Projektgestaltung, außer Projektgestaltung von Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: ROVK Inhuur Beleidsspecialist Digitale Transport Strategie (DTS)
Beschreibung: De rol betreft ondersteuning van IenW bij de uitvoering en borging van internationale activiteiten op het gebied van digitale logistiek en datadeling binnen de Europese Unie en binnen het CEF SEMAS-project, de coördinatie van internationale afstemming, change management en het organiseren van testtrajecten met marktpartijen uit zeven deelnemende landen. EUR 350.000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: éénmaal verlenging met max. 12 maanden