See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych i mieszanych zlokalizowanych w Jeleniej Górze, prowadzenie PSZOKa oraz usuwanie odpadów komunalnych z miejsc nieprzeznaczonych do ich składowania i magazynowania, w okresie od 01.01.2026 r. do 31.12.2029 r.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na powierzeniu Wykonawcy obowiązków wynikających z zadań własnych Miasta Jelenia Góra w zakresie: 1) prowadzenia Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych na działce nr 21/2, obręb 0009, AM-3 w Jeleniej Górze, przy ul. Wolności 161/163 oraz mobilnego PSZOK (zwanego dalej łącznie „PSZOK”); 2) usuwania odpadów komunalnych z miejsc nieprzeznaczonych do ich składowania i magazynowania; 3) odbioru odpadów komunalnych z terenu Jeleniej Góry pochodzących od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy oraz nieruchomości w części zamieszkałych i w części niezamieszkałych (tzw. „mieszanych”); 4) transportu odpadów niesegregowanych (zmieszanych), ulegających biodegradacji, betonu oraz gruzu betonowego z rozbiórek i remontów, gruzu ceglanego, odpadów innych materiałów ceramicznych i elementów wyposażenia, zmieszanych odpadów z betonu, gruzu ceglanego, odpadowych materiałów ceramicznych i elementów wyposażenia innych niż wymienione w 17 01 06, szkła, odpadowej papy, materiałów izolacyjnych innych niż wymienione w 17 06 01 i 17 06 03 do instalacji przetwarzania odpadów wskazanej przez Zamawiającego.
Interne Kennung: RZ.271.86.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001