2. Verfahren
Verfahren
Titel: Herintroductietraject Donker Pimpernelblauwtje N2000-gebied Vlijmens Ven
Beschreibung: Het betreft een opdracht voor het aansturen, organiseren en uitvoeren van het gehele herintroductietraject voor het Donker Pimpernelblauwtje in Natura 2000-gebied Vlijmens Ven, Moerputten & Bossche Broek in Noord-Brabant in de periode 2026-2032. Het betreft een opdracht voor het aansturen, organiseren en uitvoeren van het gehele herintroductietraject voor het Donker Pimpernelblauwtje in Natura 2000-gebied Vlijmens Ven, Moerputten & Bossche Broek in Noord-Brabant1 in de periode 2026-2032. Bij het herintroductietraject worden de (inter)nationale kaders voor herintroductie gehanteerd
Interne Kennung: C2355810
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 92533000 Dienstleistungen von Naturschutzgebieten
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Het betreft een opdracht voor het aansturen, organiseren en uitvoeren van het gehele herintroductietraject voor het Donker Pimpernelblauwtje in Natura 2000-gebied Vlijmens Ven, Moerputten & Bossche Broek in Noord-Brabant1 in de periode 2026-2032. Het betreft een opdracht voor het aansturen, organiseren en uitvoeren van het gehele herintroductietraject voor het Donker Pimpernelblauwtje in Natura 2000-gebied Vlijmens Ven, Moerputten & Bossche Broek in Noord-Brabant1 in de periode 2026-2032.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De overeenkomst eindigt van rechtswege op 31-12-2032. De provincie heeft de mogelijkheid om de overeenkomst onder gelijkblijvende voorwaarden eenmalig te verlengen voor een periode van twee jaar indien dat nodig is om het doel van de herintroductie te behalen.