2. Verfahren
Verfahren
Titel: Uitvoering NIP LAI
Beschreibung: De opdracht betreft de uitvoering van het isolatieprogramma van gemeente Kampen, inclusief het verzorgen van de subsidieregeling en het organiseren van isolatieacties. De opdrachtnemer biedt meerdere vormen van ondersteuning, zoals volledig ontzorgde isolatie, geld-terug-acties, doe-het-zelf-subsidie en aanvullende advies- en informatiediensten aan individuele inwoners en groepen. Doel is het ontzorgen van eigenaar-bewoners en de gemeente bij het aanvragen en uitvoeren van isolatiemaatregelen. De geraamde waarde van de Raamovereenkomst is € 400.000,-- over de gehele looptijd inclusief verlengingsopties.
Interne Kennung: 25.K.085
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71314300 Beratung im Bereich Energieeinsparung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45320000 Abdichtungs- und Dämmarbeiten, 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Mogelijkheid tot het verlengen van de Raamovereenkomst.