2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vastgoedinformatiesysteem gemeente Tynaarlo
Beschreibung: De gemeente Tynaarlo is voornemens een nieuw vastgoedinformatiesysteem aan te schaffen. Deze inschrijving betreft een volledig aanbod voor een vastgoedinformatiesysteem, dat wil zeggen de levering en het gebruiksrecht voor de volledige ICT-oplossing, onderhoud en support en de totale implementatie hiervan. Integraal onderdeel van de opdracht betreft ook het opleiden van de medewerkers van de gemeente Tynaarlo die gebruik gaan maken van het betreffende vastgoedinformatiesysteem en een helpdeskfunctie. Het converteren van de data uit het bestaande systeem behoort niet tot de opdracht. 1 vastgoedinformatiesysteem
Interne Kennung: 1694608
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Gemeente Tynaarlo is voornemens een contract af te sluiten met één leverancier met de looptijd van vijf (5) jaar. De overeenkomst kan na afloop van deze periode niet stilzwijgend verlengd worden en loopt dan ook van rechtswege af, tenzij opdrachtgever gebruik maakt van de verleningsoptie.