See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanleg fietsinfrastructuur met fietstunnel en wegen- en rioleringswerken in Wiekevorstseweg, Molenstraat, Morkhovenseweg en Voortkapelseweg
Beschreibung: Aanleg fietsinfrastructuur met fietstunnel en wegen- en rioleringswerken in Wiekevorstseweg, Molenstraat, Morkhovenseweg en Voortkapelseweg
Interne Kennung: PPP03G-3059/5018/W-108-2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: W-108-2024_1