747121-2023 - Wettbewerb
Polen – Busse für den öffentlichen Verkehr – Zakup używanych autobusów miejskich klasy MINI
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup używanych autobusów miejskich klasy MINI
Beschreibung: Zakup 2 używanych autobusów miejskich klasy MINI, zasilanych olejem napędowym
Interne Kennung: RZI.26.20.2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34121100 Busse für den öffentlichen Verkehr
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ZAKUP 2 SZTUK UŻYWANYCH AUTOBUSÓW MIEJSKICH KLASY MINI ZASILANYCH OLEJEM NAPĘDOWYM
Beschreibung: Zakup 2 używanych autobusów miejskich klasy MINI, zasilanych olejem napędowym, przeznaczonych do eksploatacji w regularnej komunikacji miejskiej, których opis techniczny został określony w SWZ.