See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Výstavba nového objektu pro centrum Arpida
Beschreibung: Novostavba nebytového objektu - rozšíření centra ARPIDA, České Budějovice včetně přípojek vnitřních rozvodů (vodovod, splašková a dešťová kanalizace, elektro, teplovod), nový sjezd na přilehlou místní komunikaci a zpevněné plochy. Jsou navrženy dva samostatné dvoupodlažní objekty, které propojují dva objekty menší, v nichž se nachází spojovací chodby. Objekty mají spojitou sedlovou střechu s hřebeny v orientaci S-J. Objekt má dvě nadzemní podlaží, v části je využíváno 3.NP – podkroví, a to převážně pro umístění technických systémů na úpravu prostředí budovy. Na centrální chodbu v obou podlažích navazují společné komunikační a uživatelské prostory, hlavní a vedlejší technické schodiště, osobní a evakuační výtah, terapeutické místnosti, sociální zařízení, šatny, recepce, technické místnosti, úklidové místnosti. Nosná kce je navržena jako zděný stěnový konstrukční systém, tepelně izolační obvodové stěny a rastr vnitřních nosných stěn, v určitých pozicích je stěnový systém doplněn ztužujícími železobetonovými pilířky. Kce krovu je navržena dřevěná vázaná vaznicového systému se svislými stolicemi sedlového tvaru s dřevěnými a ocelovými vaznicemi.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: bez částí
Beschreibung: bez částí
Interne Kennung: VZ-134/35-2023