2. Verfahren
Verfahren
Titel: eHealth a interoperabilita Fakultní Thomayerovy nemocnice (číslo projektu: CZ.31.1.0/0.0/0.0/23_088/0011002)
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je modernizace a rozšíření funkcionalit nemocničních informačních systémů FTN v oblasti elektronizace procesů vedení standardizované strukturované elektronické zdravotnické dokumentace, zpracování dat a elektronizace procesů poskytování zdravotních služeb apod., podpora nových procesů v rámci nemocnice a jejich elektronizace a možnost jejich realizace nejen v nemocnici, ale i vzdáleně napojením na infrastrukturu systémů a služeb Akreditované afinitní domény, prostřednictvím výměnné sítě eMeDocS, Národního kontaktního bodu (NCPeH) a jiných eHealth systémů a služeb zdravotnictví ČR zajišťujících zpřístupnění elektronické zdravotnické dokumentace oprávněným příjemcům, a to jak zdravotnickým pracovníkům poskytovatelů zdravotních služeb, tak pacientům a osobám zmocněných pacienty prostřednictvím online služeb portálu FTN.
Interne Kennung: FTN-Ř-121/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48814000 Medizinische Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48800000 Informationssysteme und Server, 48810000 Informationssysteme, 72263000 Software-Implementierung, 72261000 Software-Unterstützung, 72267100 Wartung von Informationstechnologiesoftware
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48810000 Informationssysteme, 48800000 Informationssysteme und Server, 72263000 Software-Implementierung, 72261000 Software-Unterstützung, 72267100 Wartung von Informationstechnologiesoftware
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vyhrazená změna závazku Zadavatel (jakožto nemocniční zařízení a provozovatel základní služby podle kybernetického zákona) si vyhrazuje právo změny závazku spočívající v úpravě délky trvání plnění veřejné zakázky (dodávka a implementace), v případě, že vyšší moc zadavateli neumožní provést implementaci předmětu plnění (např. epidemiologická opatření, COVID). Zadavatel si vyhrazuje právo (v rámci čerpání servisních služeb) čerpat vedle pevně stanoveného čtvrtletního paušálu za servisní služby též rozšířenou servisní podporu dle vysoutěžené hodinové sazby (max. však do výše 210 hodin za každé tři měsíce). Servisní smlouva: INFLAČNÍ DOLOŽKA - (výhrada změny závazku podle § 100 ZZVZ) – Ceny dle této smlouvy budou do konce roku 2026 neměnné (fixní). Počínaje rokem 2027 bude možné (na základě žádosti zhotovitele) ceny za provedené servisní služby měnit o koeficient inflace spotřebitelských cen vyhlášený Českým statistickým úřadem. Změna ceny bude provedena dodatkem k servisní smlouvě a nabude účinnosti dnem nabytí účinnosti dodatku.